Zpět na » Premier League » Cisse: Sbragia by měl zůstat

Cisse: Sbragia by měl zůstat

Cisse: Sbragia by měl zůstat © skysports.com - Ricky Sbragia

0

Líbilo se

22.12. - Francouzský útočník ve službách Sunderlandu Djibril Cisse se domnívá, že by dočasný manažer Sunderlandu Ricky Sbragia měl u kormidla Black Cats zůstat permanentně.

Bývalý skotský aktivní hráč Sunderland převzal po odvolání Roye Keane a Sunderland vedl zatím ve třech utkáních. Nejprve těsně prohrál na Old Trafford, ale v dalších zápasech nastřílel West Bromwichi i Hullu po čtyřech gólech. Proto se stále silněji začíná spekulovat o tom, že Sbragia Sunderland převezme nastálo.

Sám dočasný manažer je ale opatrný. "Budu ve funkci až do neděle a pak se uvidí," připomněl Sbragia, že Sunderland jako dočasný manažer povede už jen dvě utkání.

"Svoji funkci si užívám a cítím se skvěle. Uvidíme, jak rozhodne vedení klubu." Z jeho slov je ale patrné, že i Sbragia doufá v nečekané angažmá.

Za svým novým nadřízeným stojí i francouzský útočník Djibril Cisse. Bývalý hráč Olympique Marseille, který během tří týdnů vystřídal hned tři barvy účesu, situaci přirovnává k minulé sezóně ve Francii. "Loni jsme ve Marseille také byli v sestupové trojce, ale pak se vyměnil manažer a my jsme skončili druzí. Věci se můžou otočit, ale musíme mít jistotu, kdo nás bude trénovat."

"Ricky je opravdu dobrý chlap. Není sice nijak známý ani zkušený, ale odvádí skvělou práci a my bychom mu měli pomoci. Chtěl bych, aby zůstal," řekl Cisse Sky Sports.

Jak už bylo řečeno, Sbragia má na přesvědčení vedení ještě dvě utkání, i když to pro Černé kočky lehké nebude. Na Boxing Day je doma čeká Blackburn s novým manažerem a o dva později jedou na horkou půdu Evertonu.

Kam dál?

Ondřej Voska / skysports.com, bbc.co.uk

Anketa

Měl by Ricky Sbragia zůstat jako pernamentní manažer Sunderlandu?

Ano (84)

Ano 88,4%

Ano, ale jen na pár zápasů (5)

Ano, ale jen na pár zápasů 5,3%

Ne, měl by ho nahradit zkušenější manažer (6)

Ne, měl by ho nahradit zkušenější manažer 6,3%
Celkový počet hlasů: 95
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Nejnovější články