Zpět na » Premier League » Manchester United přišel o Silvestreho

Manchester United přišel o Silvestreho

0

Líbilo se

17.09. - Po vyšetření, které ukázalo na zřejmě poškozený křížový vaz v koleně, končí s největší pravděpodobností pro francouzského obránce sezona.

Jak jsme Vás už informovali, obránce Manchesteru United Michael Silvestre se zranil v zápase s Evertonem, když si při obranném zákroku poškodil vazy v koleni. Zranění je ale natolik vážné, že pravděpodobně pro Silvestreho skončila celá sezona.

Silvestre (30), kterého museli ve 40. minutě ze hřiště odnést na nosítkách poté, co dokonce na chvíli upadl do bezvědomí kvůli velké bolesti, ihned podstoupil vyšetření, které prokázalo poškozené křížové kolenní vazy.

Silvestre bude chybět nejen úřadujícímu šampionovi, ale také francouzské reprezentaci, kterou čekají rozhodující souboje o postup na EURO 2008.

Pro Manchester to znamená další nepříjemný zásah do obranných řad, protože se Silvestreho zraněním a předsezónním odchodem Heinzeho do Realu zbývá United jediný "pravý" levý obránce - Patrice Evra.
Silvestre se tak přidal k dalším dlouhodobým marodům United - Park Ji-Sungovi a Benu Fosterovi. United se budou muset ještě navíc nějakou dobu obejít bez záložníka Darrena Fletchera a obránce Johna O'Shea, kteří by měli chybět ještě několik týdnů.

Jak se s těmito nepříjemnostmi úřadující šampion vyrovná se můžeme přesvědčit už ve středu, kdy United zahajují svou pouť Ligou Mistrů proti Sportingu Lisabon.

Stanislav Horák / fotbaloportal.cz / guardian.co.uk

Nejnovější články