Zpět na » Premier League » Hull City prahne po Kingovi

Premier League - Hull City prahne po Kingovi

Hull City prahne po Kingovi © -

0

Líbilo se

20.07. - Nováček Premiership pro nadcházející sezonu Hull City víří hladiny nejvyšší anglické nejvyšší soutěže při shánění nových posil. Jeho upřené pohledy nyní míří na JJB Stadium, kde by rád ulovil kdysi obávaného střelce Marlona Kinga.

Zašla sláva, polní tráva. Tak přesně v tomhle duchu může přemítat bývalý forvard Watfordu Marlon King. Útočníka, kterého před časem trenér Hornets Aidy Boothroyd označoval za neprodejného, putoval v zimním přestupním termínu za přibližné 5 miliónů liber do Wiganu, kde mu střelný prach povážlivě zvlhl. Nastřádal jen 15 startů. Zhruba v polovině navíc jenom střídal a zaznamenal pouze jediný přesný zásah do sítě Blackburnu.

Vážným uchazečem o Kingovy služby je trenér Tigers Phil Brown, který se měl sejít se svým protějškem z týmu Latics Stevem Brucem a projednat určité návrhy. Hull prý chystá za osmadvacetiletého útočníka vysázet Wiganu na stůl pěkně kulatou sumičku. Brown stále zůstává tajemný ještě ohledně další záležitosti. Za blíže nespecifikovaného fotbalistu nabídne nejvyšší částku v historii klubu. Jediným vodítkem, které klub poskytl, je fakt, že se nejedná o Fraziera Campbella z Manchesteru United, jenž byl na KC Stadium na hostování po celou uplynulou sezonu.

„Ještě je před námi spousta práce. Mluvil jsem se Stevem Brucem a ten mi prozradil, že se musí dohodnout hlavní představitelé obou klubů. Nabídka v tuto chvíli leží na stole a nebyla zamítnuta,“ pokračoval Brown. Vedení Wiganu potom tuto informaci potvrdilo: „Obdrželi jsme nabídky na naše útočníky a Marlon je opravdu jedním z nich.“

Kam dál?

Petr Dušek / Fotbalportal.cz / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Srnek - 20.07. Odpovědět

Cottager tak se koukni na jeho zakončování a na jeho rychlost :-)

Srnek

A ty se mrkni na to, jak se v nejvyšší soutěži prosadil. Soudíš někoho, koho jsi viděl maximálně pětkrát v životě.

Cottager

Snad by se v PL probudil a v Hullu by měl i optimální podmínky Smajlík 7 dobrý nápad vedení tigers Smajlík 7

West Dave 8.1
Srnek - 20.07. Odpovědět

King je kanonýr :-) má na lepší kluby :)

Srnek

Zajímalo by mě, podle čeho soudíš, že má na lepší kluby. Zatím to rozhodně nepotvrdil.

Cottager
Témata článku
Související odkazy
Nejnovější články