Zpět na » League Championship » Coppell: Na Litu jsem nezapomněl

League Championship - Coppell: Na Litu jsem nezapomněl

Coppell: Na Litu jsem nezapomněl © -

0

Líbilo se

30.03. - Leroy Lita má budoucnost v Readingu. V tomto smyslu se vyjádřil manažer Royals, Steve Coppell, a popřel tak zprávy o odchodu 23letého útočníka, který v současné době hostuje v Charltonu.

Lita letos nedostal tolik příležitostí, kolik by si představoval, a v lednu odešel na hostování do druholigového Charltonu Athletic. Ve čtvrtek Addicks hostování bývalého člena anglické jedenadvacítky prodloužili až do konce sezóny.

A média přišla s několika informacemi, že Steve Coppell nebyl spokojen se střeleckou produkcí Lity v Premier League - žádný gól v 11 zápasech - a s odchovancem Bristolu City nepočítá.

To dnes 52letý kouč Roylas popřel: "Na hostování odešel, protože nemůžou hrát čtyři útočníci na dvou postech a Leroy chtěl nastupovat pravidelně," vysvětluje Coppell.

"V Charltonu už hrál čtyřikát a určitě je to lepší než hrát třikrát za rezervu."

My už dnes víme, že Lita nastoupil v Championship k pěti zápasům, včera hrál proti Wolverhamptonu (2:3) a dokázal vstřelit i gól. Ten ale trápicím se Addicks k bodům nepomohl.

"Leroy má v Readingu budoucnost," dodal Coppell a vyvrátil tak všechny spekulace obklopující 23letého forvarda, který na Madejski Stadium přestoupil v roce 2005 z Bristolu City z £,,,1 milion.

Kam dál?

Ondřej Voska / teamtalk.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
arsenal - 31.03. Odpovědět

Lita je dobry utocnik dufam ze sa mu bude darit v buducej sezone v drese readingu Smajlík 7

arsenal
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články