Zpět na » League Championship » Z jakého důvodu nenosí Jobe Bellingham příjmení na svém dresu?

Z jakého důvodu nenosí Jobe Bellingham příjmení na svém dresu?

Z jakého důvodu nenosí Jobe Bellingham příjmení na svém dresu? © iconsport.photo - mladší z bratrů

0

Líbilo se

17.09. - Rodina Bellingahmů je co se týče fotbalového talentu povedená. Jude se promenáduje v dresu Realu Madrid a každým dnem dokazuje, že z něj může být superhvězda. Mladší brácha Jobe válí v dresu Sunderlandu a uvidíme, zda se vydá v bratrovo stopách.

Hvězda Realu Madrid si díky svému startu ve Španělsku zlepšila reputaci a během mezinárodní přestávky nastoupila za Anglii. Minulé úterý v Hampden Parku skóroval a připravil gól pro Harryho Kanea při vítězství svého národního týmu 3:1 nad Skotskem.

Na vlnách se pohybuje i jeho mladší bratr Jobe, který přišel do Sunderlandu z Birminghamu City za nezveřejněnou částku. Na rozdíl od Judeho však nemá na zádech dresu jméno Bellingham. Odstranil si ho a rozhodl se pro své křestní jméno.

Podle manažera The Black Cats Tonyho Mowbraye se sedmnáctiletý mladík snaží vytvořit si vlastní identitu a nechce žít ze jména svého bratra. "Myslím, že se snaží vytvořit si vlastní identitu. Nechce žít ze jména svého bratra, chce být fotbalistou, jakým je, a ukázat lidem, co umí."

Jobe vstřelil první góly ve své profesionální kariéře, když se podílel na vítězství svého týmu 2:1 nad Rotherhamem v Championship. Mowbray začínajícího záložníka pochválil za jeho lásku ke hře a myšlení.

"Je to absolutní diamant. Prostě miluje fotbal a chce se zlepšovat. Každý den testuje trenéry. Má skutečně růstové myšlení. V sedmnácti letech je to neuvěřitelné. Kde může být za pět let, si nejsem jistý, ale jsem s ním opravdu spokojený. Jeho největší předností je, že se chce učit," dodal zkušený manažer

Petr Magasanik / twitter.com

Nejnovější články