Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » League Championship » Bednář už trénuje i s týmem

Bednář už trénuje i s týmem

Bednář už trénuje i s týmem © wba.premiumtv.co.uk - Roman Bednář

0

Líbilo se

17.08. - Český fotbalista Roman Bednář poprvé od suspendování trénoval společně s ostatními hráči West Bromwich Albion. Je i dost možné, že nastoupí příští týden k pohárovému utkání.

Roman Bednář byl 17. května tohoto roku přistižen novináři News of the World, jak kupuje marihuanu a kokain. Vedení tehdy prvoligového klubu ho ihned suspendovalo. Anglická Fotbalová asociace mu pak udělila tříměsíční trest. Během této doby se nesměl stýkat s ostatními hráči týmu a dokonce měl zakázaný vstup na stadion.

Na konci července mu však FA povolila individuální přípravu v útrubách stadionu. Dnes už ale poprvé trénoval společně se zbytkem kádru druholigového celku. Hrát však stále nesmí, jelikož klub vede vlastní vyšetřování, který by mělo být do konce týdne uzavřeno. Pokud mu vedení West Bromwich neudělí další trest, mohl by se český útočník ocitnou na trávníku už příští středu při pohárovém utkání.

Roman Bednář byl minulou sezónu neuspěšnějším střelcem klubu, ale ani jeho branky nepomohly k záchraně soutěže. Albioni vstoupili do League Championship dvěmi remízami a po 2. kolech jsou na 16.pozici.

Kam dál?

Radek Dragoun / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články