FK Zenit Petrohrad vs. FC Bayern München - Preview
Preview zápasu
Petrovsky Stadium čtvrtek 1. května 18:30
Předpokládané absence:
Kim Dong Jin, Aleksandr Anjukov a Nicolas Lombaerts zraněni, Fernando Ricksen, Radek Šírl a Andrej Arshavin distancováni - Oliver Kahn, Philipp Lahm a Miroslav Klose s otazníkem, Hamit Altintop zraněn, Willi Sagnol klubový trest za kritiku
Hlavní rozhodčí: Tom Henning Øvrebø (NOR)
Zápas v Mnichově skončil remízou 1:1, kterou lze z pohledu Zenitu považovat za šťastnou. Byli horším týmem a velmi jim pomohl vlastní gól Brazilského stopera domácích Lucia. Ale hned trojice hráčů základní sestavy úřadujícího Ruského šampióna dostala žlutou kartu a v odvetě si nezahraje.
Kouč Zenitu Dick Advocaat přesto doufá, že je zastoupí náhradníci.
Bayern může naopak nasadit Italského kanonýra Toniho, který první zápas nehrál kvůli kartám. S ním na hrotu vzroste síla s velkou pravděpodobností nového mistra Německa. I brankář Kahn a obránce Lahm by měli nastoupit.
Bayern stejně jako ve čtvrtfinále postoupí dál po domácí remíze. Tentokrát ovšem již v normální hrací době.
Tip na výsledek: 1:3
Informace o zápase
| Soutěž: | Pohár UEFA |
| Kolo: | Semifinále |
| Datum a čas: | 01.05.2008 - 18:30 |
| Komentářů: | 23 komentářů |
Tipovačka uživatelů
| Výhra domácích | Remíza | Výhra hostů |
| 18,8% |
12,0% |
69,1%![]() |
Tipovat mohou pouze registrovaní uživatelé.
Celkem tipovalo 648 uživatelů.
Kontaktujte nás
|
O nás
|
Charta novinářů
|
Podmínky používání
|
Partneři
|
RSS
|
Fotbalportal na vaše stránky
© 2026 FotbalPortal.cz
Liga Mistrů, Premier League, Primera Division, Serie A, 1. Bundesliga, Synot liga, Fotbal







