Zpět na » Zábava » Vyhrajte nejnovější kopačky od PUMY, ve kterých hraje Fàbregas

Zábava - Vyhrajte nejnovější kopačky od PUMY, ve kterých hraje Fàbregas

Vyhrajte nejnovější kopačky od PUMY, ve kterých hraje Fàbregas © puma.com - PUMA evoPOWER 1.3

2

Líbilo se

27.01. - NEPŘEHLÉDNĚTE PUMA nedávno představila nové kopačky evoPOWER 1.3, které jsou inspirovány svobodou při kopání bosou nohou a byly navrženy tak, aby podpořily přirozené pohyby těla. Díky nové podešvi kopačky nyní poskytují ještě více flexibility a umožňují tak maximální sílu střely. A právě tyhle vytuněné kopačky teď můžete vyhrát.

Cesc Fàbregas o nových kopačkách řekl, že na nich nejvíc oceňuje stabilitu, kterou mu kopačky poskytují během zápasu i při tréninku. Také nová barva je prý fantastická, na hřišti určitě připoutá spoustu pozornosti. Cesc také dodal: „Od roku 2014, kdy byly evoPOWER poprvé představeny, se PUMĚ daří tyto skvělé kopačky každým rokem ještě více vylepšit.“ Kromě něj obují noé evoPOWER 1.3 na hřišti i další hvězdní hráči PUMY, jako jsou Mario Balotelli, Olivier Giroud, Yaya Touré a mnoho dalších. Z českých hráčů v nich budou hrát např. David Limberský a Jaromír Zmrhal.

Cesc Fàbregas (zdroj: puma.com)

PUMA přináší také další fotbalové novinky pro sezónu jaro/léto 2016. Fotbalové triko PUMA IT evoTRG ACTV disponuje speciální technologií PUMA ACTV, která podporuje činnost svalů. Strategicky umístěné stimulační pásy na vnitřní straně trika vytváří mikro-masáž pokožky. Technologie PUMA ACTV podporuje činnost svalů a maximalizuje tak efekt celého tréninku. Na tréninky i samotné zápasy využijete také triko PUMA IT evoTRG CAT GRAPHIC vyrobené z funkčního materiálu s technologií dryCELL, která odvádí z povrchu těla přebytečnou vlhkost. Fotbalová bunda PUMA evoTRG VENT JACKET má speciální větrací otvory, jež se přizpůsobí pohybu a poskytnou zlepšenou termoregulaci v chladných, větrných a vlhkých podmínkách. Technologie Windchill chrání proti větru a zabraňuje ochlazení těla během tréninku. Šortky PUMA evoTRG i kalhoty PUMA evoTRG jsou vyrobeny z prodyšného materiálu s technologií coolCELL, která zajišťuje ventilaci vzduchu a regulaci tělesné teploty.

Součástí kolekce jsou také nezbytné doplňky v podobě lehkých a pohodlných holenních chráničů PUMA evoSPEED 3.3 nebo PUMA evoPOWER 1.3. Oba typy jsou extrémně lehké a poskytují spolehlivou a pohodlnou ochranu nohou. Kompresní návlek pomáhá udržet chránič na svém místě a zaručuje tak maximální bezpečí. Při hře oceníte také fotbalové rukavice PUMA evoSPEED 1.3 nebo evoPOWER 1.3, které poskytují vynikající přilnavost míče a tlumení nárazů. Rukavice jsou vyztužené a mají bandáž pro potřebnou podporu zápěstí a bezpečnou hru.

PUMA přináší také dva typy fotbalových míčů. evoSPEED 5.4 je opatřen měkčím povrchem z termoplastického polyuretanu pro lepší citlivost a absorpci většího množství energie z hráčova kopu. evoPOWER 1.3 je schválený mezinárodní fotbalovou federací FIFA. Díky kvalitnímu materiálu si míč drží svůj tvar, je velmi odolný a minimálně absorbuje vodu. Míč je sešitý z 22 panelů. Snížené množství švů a větší panely zaručují lepší přilnavost. Veškerá výbava na trénink nebo zápas se pohodlně vejde do sportovní tašky PUMA evoPOWER MEDIUM BAG nebo do batohu PUMA evoSPEED Backpack.


Vyhrajte kopačky PUMA evoPOWER 1.3:

Čím jsou inspirovány kopačky PUMA evoPOWER 1.3?

a) Technologií IGNITE - návratností energie z kopu
b) Technologií barefoot - svobodou při kopání bosou nohou
c) Technologií Trinomic - buňkami ve tvaru plástve

Správnou odpověď odešlete na email soutez@fotbalportal.cz, do předmětu napište "evoPOWER".

Odesláním souhlasíte s podmínkami soutěže.

Výherce vylosujeme 8. února.

Redakce / puma.cz, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články