Zpět na » Zábava » Hráči Bayernu si vyzkoušeli, jak by obstáli v basketbalu

Zábava - Hráči Bayernu si vyzkoušeli, jak by obstáli v basketbalu

Hráči Bayernu si vyzkoušeli, jak by obstáli v basketbalu © skysports.com - Hráči Bayernu si zahráli basketbal

1

Líbilo se

17.12. - VIDEO Nestačí jim jen vítězství v Champions League. Čtyři hvězdy Bayernu Mnichov dokázali, že by mohli udělat dojem i na basketbalovém hřišti. Díky společnosti Bwin, která je oficiálním partnerem jak fotbalového, tak basketbalového Bayernu Mnichov se fotbalisté bavorského velkoklubu mohli potkat se svými basketbalovými protějšky a ukázali povedené kousky.

Fotbalový klub zastupovala čtveřice ve složení Thomas Müller, Rafinha, Dante a Javi Martínez. Basketbalisty pak Lucca Staiger, Deon Thompson a Bryce Taylor.

Svěřenci trenéra Pepa Guradioly si nejdříve zkusili zasmečovat. Ani jednomu se to však nepovedlo. Rafinhovi nakonec „pomohl“ Lucca Staiger, jenž malého Brazilce doslova donesl do koše.

Poté fotbalisté přijali výzvu v podobě hry 3 na 3. Při hře předvedl své basketbalové dovednosti zejména Thomas Müller. Jeho nadějný pokus obloučkem ale nebyl přesný. Jako tajná zbraň se ukázal španělský záložník Javi Martínez.

Nakonec hráči fotbalového Bayernu ukázali, že jim to jde i na basketbalovém hřišti lépe s fotbalovým míčem a také, když ke hře používají nohy. Předvedli několik velmi pohledných akcí.

Michal Čermák / skysports.com, youtube.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Tymo - 18.12. Odpovědět

Smajlík 3 Smajlík 3 nejlepší Smajlík 17

Tymo
dede02 - 17.12. Odpovědět

Smajlík 6

dede02
Nejnovější články