Zpět na » Gaming » Herní okénko: 2010 FIFA World Cup South Africa

Herní okénko: 2010 FIFA World Cup South Africa

Herní okénko:  2010 FIFA World Cup South Africa © -

8

Líbilo se

22.05. - VIDEO Dnes se budeme společně věnovat hře, která oslavuje nadcházející Mistrovství světa 2010. Hra přináší několik nových faktorů, které vás přímo vtáhnou do samotného dění velkého turnaje.

EA SPORTS 2010 FIFA World Cup využívá stejného enginu jako FIFA 10. Mezi největší změny patří možnost zahrát si kvalifikaci na samotný turnaj. Vybrat si můžete ze všech týmů, které se kvalifikace zúčastnily. Hra je tak reálná, že hru ovlivňuje dokonce i nadmořská výška, která má ve hře i skutečnosti vliv na let míče.

Hlavní vlastnosti

Vyhrajte Mistrovství světa FIFA 2010

Probojujte se s jedním ze 199 týmů v kvalifikaci až na virtuální závěrečný turnaj Mistrovství světa FIFA 2010. Zahrajte si na kterékoli z 10 oficiálních stadiónů šampionátu, které ožijí velkolepou nádherou a slavnostní atmosférou největšího svátku světové kopané.

Onlinové Mistrovství světa FIFA 2010

První kompletní a zcela autentický onlinový turnaj Mistrovství světa FIFA 2010. Bojujte za svou oblíbenou zemi proti reprezentacím rivalů od fáze základních skupin až po vyřazovací boje o korunu světového šampióna. Na interaktivní Zeměkouli najdete ty nejlepší celky všech 199 účastníků kvalifikace.

Úžasné grafické zpracování

Hra 2010 FIFA World Cup South Africa přinese veškeré emoce, vášeň a rivalitu mezistátních zápasů na vrcholné světové scéně, stejně jako všech 199 reprezentačních mužstev, která se zúčastnila kvalifikace a všech 10 oficiální licencovaných stadiónů šampionátu. Uvidíte konfetové kanóny, vlajky, obří transparenty a ohňostroje stejně, jako byste byli přímo v Jižní Africe.

Bitva národů

Reprezentujte svou zemi na Mistrovství světa FIFA 2010 na onlinovém turnaji proti soupeřům z celého světa a dojděte až na nejvyšší vrchol. Sbírejte individuální a týmové body a dokažte, že vaše země je ta nejlepší. Počítá, zaznamenává a na internet se nahrává každý výkon a vaše hodnocení se promítá jak do žebříčku jednotlivců, tak národů.

Domácí a venkovní taktiky

Umělá inteligence napodobuje realitu mezinárodní kopané například vytvářením strategií a defenzivních formací pro slabší týmy, které hrají na hřišti silnějšího soupeře. Výkony papírově slabších soupeřů naopak rostou před domácím publikem.

Efekty nadmořské výšky


Menší odpor vzduchu ve vyšších polohách znamená, že míč tam léta rychleji a dále. Kromě toho hráči rychleji pociťují příznaky únavy a jejich kondice je ve městech, nacházejících se vysoko nad hladinou moře, podrobována obtížnému testu.

Ovládání

Na Plastationu 3 si můžete vybrat z několika typů ovládání. Mezi novinku patří možnost ovládat hru pouze dvěma tlačítky.

Tomáš Reiner

Anketa

Líbí se Vám hra 2010 FIFA World Cup South Africa?

Ano, ale nekopím si jí (74)

Ano, ale nekopím si jí 73,3%

Jasně, koupím si jí (20)

Jasně, koupím si jí 19,8%

Ne, nelíbí (7)

Ne, nelíbí 6,9%
Celkový počet hlasů: 101
Loading... Uklávám Váš hlas.
Informace o hře
Název: 2010 FIFA World Cup South Africa
Platforma: PC
Výrobce: EA Sport
Distributor: Electronic Arts
Datum vydání: již v prodeji
Minimální:
Doporučená:
Www: http://fifa-world-cup.easports.com/home.action
Nejnovější články