Zpět na » Témata » velké zápasy

Téma - velké zápasy

Poslední článek
Je Paul Pogba hráčem pro velké zápasy?

09.11. -  O víkendu se hraje manchesterské derby. V tom posledním byl hlavní postavou Paul Pogba. United prohrávali po 30 minutách už 2:0, ale poté v 53. a v 55. minutě skóroval právě francouzský záložník Red Devils. Obrat pak dokonal Smalling. Pro Pogbu to byl jeden z nejlepších výkonů sezóny. Proti týmům z TOP 6 se mu daří. Je Paul Pogba hráčem pro velké duely? Prokáže to i v neděli?

Články
Strastiplné téma pro Manchester United: Romelu Lukaku a jeho výkony ve velkých zápasech

12.12. -  Nebylo to pro něj vůbec povedené manchesterské derby. Romelu Lukaku musel na Old Trafford zkousnout porážku i svůj nepříliš povedený výkon. Spálil jednu superšanci, a navíc se přimotal k oběma inkasovaným gólům. Belgický útočník není ve velkých...