Chelsea a sudí Ovrebo? Jedna z nejhorších vzpomínek na LM
18.04. - V závěru sezony 2008/2009 se Chelsea mohla podruhé po sobě probojovat do finále Ligy mistrů. Sudí Ovrebo byl však proti a svými chybnými rozhodnutími zastavil tým z Londýna v semifinále. Pro Blues to byl jeden z nejhorších zápasů vůbec, na který se nyní bude hodně vzpomínat, jelikož se Di Matteův tým utká v semifinále opět s Barcelonou.


