Zpět na » Témata » nálada

Téma - nálada

Poslední článek
Mohamed Salah stihl hattrick za 6 minut. Nálada se změnila, raduje se Jürgen Klopp

13.10. -  Sice v Ibrox Parku prohrávali v 17. minutě 1:0, ale pak Liverpool rozpoutal na půdě skotského soupeře peklo. Domácí Rangers „usmažil“ výsledkem 7:1. Výborný výkon předvedl Roberto Firmino, který dal dva góly a na jeden nahrál. To Mohamed Salah přišel na hřiště až v 68. minutě, ale i tak stihl od 76. do 81. minuty čistý hattrick, čímž přepsal historii.

Články
Haaland pro nás byl v poslední době přítěží, tvrdí Kehl

11.09. -  Mít v týmu norského reprezentačního útočníka je doslova výhrou v loterii, alespoň si to mohou myslet fanoušci Manchesteru City, ovšem pro šatnu Borussie Dormund se Erling Haaland stával čím dál větší zátěží, až to v posledních měsících...