Evertonu hrozí další odečet bodů a téměř jistý sestup
18.11. - Desetibodová penalizace za porušení pravidel by pro Everton nemusela být konečným trestem. Jak v sobotu uvedla anglická média, nad týmem z Liverpoolu se vznáší hrozba dodatečné penalizace devíti bodů, která by znamenala prakticky jistotu sestupu do druhé ligy. Čím si klub další bodovou srážku vysloužil? Může za to společná žádost Burnley, Leicesteru a Leeds o odškodnění, které Everton není schopen uhradit.


