Zpět na » Segunda Division » Talentovaného Mejbriho z Manchesteru United by na hostování ráda získala Piquého Andorra. Součástí má být i velká opce

Segunda Division - Talentovaného Mejbriho z Manchesteru United by na hostování ráda získala Piquého Andorra. Součástí má být i velká opce

Talentovaného Mejbriho z Manchesteru United by na hostování ráda získala Piquého Andorra. Součástí má být i velká opce © futaa.com - Hannibal Mejbri

2

Líbilo se

24.08. - Angel Gomes, James Garner, Hannibal Mejbri nebo Zidane Iqbal. To je výčet pouze pár jmen, kterým se v Manchesteru United předpovídala nebo stále předpovídá hvězdná budoucnost. S výjimkou Marcuse Rashforda a Masona Greenwooda ale žádný z obrovských talentů pořádnou šanci v A-týmu nedostal a neprosadil se. A právě reprezentant Tuniska Hannibal Mejbri by mohl odejít do Španělska, kde ho na hostování s opcí chce získat klub FC Andorra vlastněný Gerardem Piquém.

Vlasatý kouzelník s míčem do akademie Manchesteru přišel v roce 2019, kdy ho vedení přivedlo z Monaca. Po dvou letech konečně dostal šanci i v A-týmu a to proti Wolves v květnu 2021 pod Solskjaerem. Od té doby nastoupil v rámci PremierLeague jen do 2 dalších zápasů.

V jeho 19 letech už spousta podobně talentovaných mladíků sbírá pravidelně starty mezi dospělými a začít s tím chce i Mejbri. Paradoxem je, že na dospělé úrovni toho odehrál pětkrát více za seniorskou reprezentaci Tuniska než za svůj klub. Má za ni již 16 startů. Možností by mohlo být hostování a nejvíce se mluví o Birminghamu, který naposledy pomáhal pilovat talent jiného vlasáče z Old Trafford Tahitha Chonga.

Piquého FC Andorra

Nejnovější zprávy ale mluví o tom, že by se mohl stěhovat do Andorry. Tamní klub FC Andorra postoupil do druhé nejvyšší španělské soutěže a s penězi majitele Gerarda Piquého má klub poměrně vysoké ambice. A Mejbri by mohl být vlajkovou lodí. Mezi skauty a fotbalovými nadšenci je to poměrně velké jméno a přinesl by tak i větší mediální pozornost pro klub z hlavního města Andorry, kterou zatím přináší pouze slavný majitel, a ne výkony na hřišti.

U hostování by to ale nemuselo skončit. Finanční síla klubu může být mnohem větší, než se zdá a spekuluje se o opci na 25 milionů eur. Za hráče, co má 3 starty na seniorské úrovni a pro nováčka druhé španělské ligy je to ohromná suma. Již teď je Mejbriho hodnota o více než 50% větší, než hodnota celého současného kádru.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

David Suchý / lequipe.fr

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články