Zpět na » Primera Division » Bojan nominován do reprezentace Španělska U21!

Primera Division - Bojan nominován do reprezentace Španělska U21!

0

Líbilo se

11.10. - Ĺ panělsko nominovalo silný tým jednadvacítek pro zápas s Polskem, který bude odehrán ve středu. Povolání dostala i hvězdička Barcelony, Bojan Krkic

Barcelonský mladík byl podle předpokladů nominován do reprezentačního výběru Ĺ panělska do jednadvaceti let trenéra Iňaki Saéze

Ăštočník, syn Srba a Katalánky, má stále pouze sedmnáct let. Trenér Saéz nechce ponechat nic náhodě a tak oproti trenérovi seniorské reprezentace, Aragonésovi, nominoval nejsilnější možný kádr hráčů. Nechybí ani jeden z největších talentů.

Mladík Bojan už odehrál za Barcu své první minuty, při střídání v zápase LM proti Lyonu se stal nejmladším hráčem LM v historii.

Dalším z nadějných mladíků je útočník Bilbaa, Markel Susaeta. Je to univerzál schopný odehrát své jak na hrotu, tak na obou křídlech. V pěti zápasech ligy dokázal dvakrát skórovat.

V každé pozici reprezentace se tak nachází alespoň jeden hráč, který pravidelně hraje první ligu.

Brankáři: Roberto Jiménez (CG Tarragona), Antonio Adán (Real Madrid CF).

Obránci: Marc Torrejón (RCD Espanyol), Miguel Torres (Real Madrid CF), César Arzo (Real Murcia), José Ă�ngel Crespo (Sevilla FC).

Záložníci: José Manuel Jurado (Club Atlético de Madrid), Raúl García (Club Atlético de Madrid), Javi Martínez (Athletic Club Bilbao), Miguel Pallardó (Getafe CF), Esteban Granero (Getafe CF), Diego Capel (Sevilla FC), Sisi González (Real Valladolid).

Ăštočníci: Bojan Krkić (FC Barcelona), Markel Susaeta (Athletic Club Bilbao), Xisco Jiménez (RC Deportivo La Coruña), Juan Mata (Valencia CF).

/ goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články