Zpět na » Primera Division » Konflikt v kabině Barcelony? Araujo reaguje na Gündoganovu kritiku

Konflikt v kabině Barcelony? Araujo reaguje na Gündoganovu kritiku

Konflikt v kabině Barcelony? Araujo reaguje na Gündoganovu kritiku © iconsport - Ronald Araujo a Ilkay Gündogan si ostře vyměnili názory

2

Líbilo se

18.04. - NEPŘEHLÉDNĚTE Ronald Araujo vyslal jasný vzkaz novinářům, když byl dotázán na komentáře Ilkaye Gündogana na jeho osobu po porážce Barcelony v Lize mistrů s PSG. Gündogan kritizoval Arauja a domníval se, že by bylo lepší, kdyby obránce vůbec nezasahoval do souboje s Bradlem Barcolou, který vedl k jeho vyloučení. Araujo, byl na Gündoganova slova dotázán a zdá se, že ho příliš nezaujaly.

„Gündoganova slova? Raději si nechám pro sebe, co si o tom doopravdy myslím. Mám určité zásady a hodnoty, které ostatní musí respektovat," řekl novinářům. „Stejně jako všichni culés jsem smutný z vyřazení, měli jsme to ve svých rukou. Moje vyloučení je sporný zákrok, rozhodčí mohl vylučovat a nemusel. Pokud písknul faul, tak mě samozřejmě musel vyloučit."

Na další otázky, zda mluvil s Gündoganem, odpověděl pouze: „Na tuhle otázku už jsem odpověděl."

Gündoganova manželka už mezitím na sociálních sítích svého muže a jeho mentalitu vítězů po drtivé porážce obhájila. Araujo se také znovu omluvil fanouškům, kteří museli vidět naděje týmu v Lize mistrů skončit takovým zklamáním.

Ještě jednou se omluvil fanouškům

„Je nám to moc líto. Opravdu se omlouvám. Jsme smutní, ale zkusíme to znovu v příští sezoně. Budeme se znovu snažit a uděláme radost. Vždycky se mluví o budoucnosti, každý rok to tak bude, ale v Barceloně jsem velmi šťastný, moje rodina je šťastná. Dávám to najevo na hřišti tím, že ze sebe vydávám všechno a budu bojovat, aby se Barcelona vrátila k obvyklé formě až do konce sezóny," poznamenal uruguayský stoper.

Ronald Araujo apologises to Barcelona team-mates and fans after PSG defeat  | soccer

Barcelona teď ale už zase musí myslet na ligu. V neděli totiž hraje El Clásico s Realem Madrid na stadionu Santiago Bernabeu a musí se pokusit z Madridu ukrást tři body.

Nikolas Kočica /

Nejnovější články