Zpět na » Primera Division » Jude Bellingham debutoval za Real Madrid. Los Blancos porazili AC Milán

Jude Bellingham debutoval za Real Madrid. Los Blancos porazili AC Milán

Jude Bellingham debutoval za Real Madrid. Los Blancos porazili AC Milán © iconsport.photo - Jude Bellingham poprvé nastoupil za Real Madrid

0

24.07. - Přestup Jude Bellinghama do Realu Madrid je zatím asi největším přesunem tohoto léta. Na klenot světového fotbalu je velký tlak a jsou tu velká očekávání. Nikdo však nepochybuje o tom, že je naplní. Za sebou má svůj debut a nakonec byl vítězný. Real Madrid v Los Angeles porazil AC Milán 3:2. Carlo Ancelotti kromě nových hráčů vyzkoušel i zajímavou alternativní taktiku.

Carlo Ancelotti se nebál se sestavou experimentovat. Real Madrid nastoupil do zápasu s Rossoneri bez křídel, ale se 4 záložníky v diamantu. Toni Kroos nastoupil jako nejzataženější, před ním hrál Eduardo Camavinga s famózním Valverdem a před nimi s číslem 5 poprvé v dresu Realu Madrid Jude Bellingham, nejdražší posila v historii. Vedle něj si zahrál i Joselu, Brahim Díaz a Fran García. Na druhé straně se ani Stefano Pioli nebál využívat nové hráče. Od začátku nastoupili Sportiello, Loftus-Cheek, Pulisic a do hry se dostal Luka Romero a Tijani Reijnders.

A první půle byla i přes dobrý výkon hráčů Realu v čele se skvělým Bellinghamem zejména ve znamení nových posil AC Milán. Pulisicův rohový kop dostal za záda Lunina stoper Fikayo Tomori a když se do hry místo Messiase dostal mladičký Luka Romero, krásnou ránou poslal AC Milán už do dvougólového vedení. Ve druhém poločase ale během dvou minut dva góly vstřelil Valverde a o otočce Los Blancos rozhodl v poslední desetiminutovce střídající Vinícius. První přípravný zápas tedy pro Ancelottiho svěřěnce dopadl skvěle.

Jude Bellingham opravdu zaujal, byl bezchybný a patřil mezi nejlepší na hřišti. Po zápase si ho pochvaloval i Carlo Ancelotti. „Bellingham odehrál skvělý zápas a tým si musí zvyknout na to, že je takhle skvělý. Jeho přechod do vápna je pro nás hodně důležitý. Je to komplexní záložník, je neustále v rytmu a intenzitě. Má skvělý pohyb bez míče a přináší nám zase něco jiného než naši ostatní záložníci," řekl Ancelotti. Další posily neodehrály vyloženě špatný zápas, ale také to nebylo nic nezapomenutelného. Šanci dostal i mladík Nico Paz, který Bellinghama v 64. minutě nahradil. Další zápas Real čeká za 3 dny proti Manchesteru United.