Zpět na » Primera Division » Vinícius Junior byl znovu rasisticky urážen, Carlo Ancelotti: Musíte s tím přestat

Primera Division - Vinícius Junior byl znovu rasisticky urážen, Carlo Ancelotti: Musíte s tím přestat

Vinícius Junior byl znovu rasisticky urážen, Carlo Ancelotti: Musíte s tím přestat © iconsport - Vinícius znovu musel poslouchat rasistické urážky

0

Líbilo se

21.05. - VIDEO Vinícius Junior z Realu Madrid byl rasisticky urážen částí fanoušků Valencie během nedělního střetnutí Los Blancos v La Lize na stadionu Mestalla. Rozhodčí zápas pozastavil poté, co Vinícius upozornil na nevhodné reakce fanoušků, ale zápas zcela nepřerušil. V reakci na to po zápase Carlo Ancelotti zkritizoval La Ligu, která podle něj dostatečně nebojuje proti rasismu.

Musíte zastavit zápas. Nemůžete pokračovat, to snad není pravda. Řekl jsem rozhodčímu, že Viního vystřídám. Jsem velmi smutný, ještě nikdy jsem nepřemýšlel o vystřídání hráče, protože byl urážen. On chce jen hrát fotbal, není naštvaný, jenom smutný,“ prohlásil trenér Realu.

Vinicius Real Madrid Valencia 2022-23

O urážkách na adresu jeho spoluhráče hovořil také záložník Dani Ceballos. Vinícius je bohužel urážen opakovaně, klub tuto sezónu musel vyplnit již osm stížností. Vinícius je nerespektován na všech stadionech ve Španělsku. Musíte ho chránit. Nemůžeme takhle pokračovat. Trenér se ho musel zeptat, jestli chce v zápase pokračovat,“ řekl Španěl.

Vinicius Ancelotti 2022-23

Vinícius vystřídat nechtěl a pokračoval dál, ale na konci vyhroceného zápasu se dostal do velké potyčky. Od rozhodčího viděl červenou za udeření Huga Dura. Real Madrid zápas prohrál 1:0, o jediný gól se postaral ve 33. minutě Diego Lopez.


Real Madrid se v příštím zápase představí doma proti Rayu Vallecanu, které je v tabulce La Ligy jedenácté. To Real Madrid se po osmé prohře v sezóně propadl na třetí místo a na Atletico ztrácí bod. Ještě se neví, kolik zápasů bude Vinícius týmu chybět, ale vzhledem k jeho reakci na verdikt rozhodčího v podobě ironického tleskání by to mohl být delší trest. Na druhou stranu může komise brát rasistické urážky jako polehčující okolnost. Po tomhle chování fanoušků se vlastně Viníciusovi nemůžeme ani divit.

Nikolas Kočica / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články