Zpět na » Primera Division » Jude Bellingham zúžil seznam jeho potenciálních kupujících

Primera Division - Jude Bellingham zúžil seznam jeho potenciálních kupujících

Jude Bellingham zúžil seznam jeho potenciálních kupujících © iconsport - Jude Bellingham je ochotný přestoupit pouze do Realu Madrid nebo do Liverpoolu

1

Líbilo se

15.03. - Real Madrid po Judovi Bellinghamovi skutečně touží a v posledních týdnech znovu zatlačil na pilu. Minulý týden se klub setkal s agentem a otcem záložníka. Nyní vyšlo najevo, že vedení klubu se setkalo i se samotným hráčem Dortmundu.

Bellingham je letos považován za největší přestupový cíl Realu Madrid v letním přestupovém okně, i když se údajně také budou snažit o přestup Erlinga Haalanda z Manchesteru City. Ten na sebe neustále upozorňuje a boří jeden rekord za druhým. Vede tabulku střelců Premier League s 28 góly, které stihl nastřílet za 27 zápasů. V úterý v Lize mistrů zničil Lipsko, když jim nastřílel 5 gólů a Manchester City vyhrálo zápas 7:0. Není však jasné, zda by Nor toto přestupové období byl ochoten přestoupit, a i kdyby ano, Manchester by ho nejspíše nepustil. Očekává se tedy, že prioritou zůstane Bellingham.

Erling Haaland: Hrajeme jako mistři. Mikel Arteta: Zápas jsme jim darovali

Šance na získání Angličana se pro Real v posledních dnech výrazně zvýšili, protože web El Mundo sdělil, že devatenáctiletý reprezentant oznámil, že seznam jeho potenciálních kupců se zúžil právě na Real Madrid a Liverpool.

Jude Bellingham shows his class with tribute to lifelong Birmingham City  supporter - Birmingham Live

Manchester City tak nejspíš vypadává z boje o získání hráče, přestože má dostatek financí, aby si mohl Bellinghama dovolit. Cena záložníka je odhadnuta na něco přes 150 milionů eur. Real Madrid je údajně připraven předložit první nabídku 140 milionů eur, kterou však bude muset podle všeho navýšit, aby splnil požadavky Borussie Dortmund.

Nikolas Kočica / managingmadrid.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články