Zpět na » Primera Division » PSG se má snažit nalákat kouče Realu Madrid Zinedine Zidana

PSG se má snažit nalákat kouče Realu Madrid Zinedine Zidana

PSG se má snažit nalákat kouče Realu Madrid Zinedine Zidana © talksport.com - Zinedine Zidane

0

Líbilo se

02.11. - Pařížský velkoklub má údájně jednat s trenérem Bílého baletu Zinedine Zidanem. Ten by mohl nahradit současného manažera Thomase Tuchela. S ním je vedení letošní sezónu nespokojeno. Tým prohrál první dvě ligová kola a i když potom získal pět výher, v Lize mistrů doma padl s Manchesterem United, což se nečekalo.

Paris Saint-Germain by se chtělo s Francouzským stratégem vydat trochu jiným směrem a on by k tomu měl svým věhlasem a zkušenostmi dopomoci. Legenda světového fotbalu a mistr světa by se chtěl do své vlasti vrátit, takže PSG není ve snaze trenéra dovést vůbec bez šance.

Klub z hlavního města by chtěl také získáním Zidana pomoci k tomu, aby u něj chtěl i nadále působit Kylian Mbappe. Ten má v poslední době zaječí úmysly a vypadá to, že by se za rok mohl stěhovat právě na San Bernabeu.

Uvidíme, jak se bude situace nadále vyvíjet a zda ke změně na postu trenéra PSG vůbec dojde. Pokud by však chtěl Zidane vyzkoušet nějakou další ligu, asi nebude moc vhodnějších destinací, než právě nejbohatší celek Ligue 1.

Michal Stix / sportskeeda.com

Nejnovější články