Zpět na » Primera Division » Na Griezmanna zapomeňte. Proč Manchester United nebude kupovat útočníka Barcelony?

Primera Division - Na Griezmanna zapomeňte. Proč Manchester United nebude kupovat útočníka Barcelony?

Na Griezmanna zapomeňte. Proč Manchester United nebude kupovat útočníka Barcelony? © express.co.uk - Ed Woodward a Antoine Griezmann

1

Líbilo se

07.04. - Manchester United byl často dáván do souvislostí s možným příchodem Antoineho Griezmanna. Elitní útočník Barcelony byl jedním ze žhavých adeptů na vyztužení útoku Rudých ďáblů, který potřebuje nový impuls. Jenže pokud výkonný šéf United Ed Woodward dostojí svým slovům, asi mohou fanoušci na posilu z Katalánska zapomenout.

Výkonný ředitel Manchesteru se totiž nedávno rozpovídal na téma posilování kádru a na základě jeho slov se jeví přestup Griezmanna z Barcelony do Manchesteru United jako nepravděpodobný. Tak to alespoň vidí přestupový expert Duncan Castles.

Woodward totiž během této sezóny prohlásil, že má v plánu do United kupovat mladé a hlavně anglické (britské) hráče. Pokračovat v nastoleném trendu, který rozjel už loni v létě získáním Harryho Maguireho a Aarona Wan-Bissaky, společně s velšským křídlem Danielem Jamesem. Lednový přestup Bruna Fernandese by tak měl být pouze výjimkou potvrzující pravidlo. Navíc Portugalec je o čtyři roky mladší než Griezmann.

Podle Castlese prostě Griezmann nezapadá do nového mustru, který United nastolili.

„Griezmann už nezapadá do modelu, který si Ed Woodward vybral jako řešení pro Manchester United. Ohlásili veřejně změnu jejich strategie, chtějí se zaměřit na mladé hráče s potenciálem do budoucnosti. Navíc chtějí domácí hráče," uvedl Castles.

„Tato strategie byla velmi kladně přijata ze strany většiny fanoušků a pozitivní komentáře sklidila také v médiích. Takže snažit se v tuto chvíli o přestup Griezmanna by bylo protichůdné rozhodnutí."

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Řekněte mi jediný důvod krom financí proč by měl jít do týmu, který bojuje o evropskou ligu? Do tohoto klubu může před koncem kariéry

vladcevesmiru1
Kuzma - 07.04. Odpovědět

Navíc, proč kupovat hráče, který radši zvolil Barcelonu než United ?
Ono hlavně, Griezmann nikam nechce, to jen Barca shání peníze na Lautara a Neymara. Takže určitě nekupovat hráče na sílu Smajlík 4
Jednu takovou krysu jsme tu už měli za vlády LVG ...

Kuzma
DeviI - 07.04. Odpovědět

Nejlepší má za sebou.....

DeviI
Wazz - 07.04. Odpovědět

asi jako celá barcelona...

Wazz
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články