Zpět na » Primera Division » United mají zájem o útočníka Barcy. Dokonce mu nabízí legendární číslo

United mají zájem o útočníka Barcy. Dokonce mu nabízí legendární číslo

United mají zájem o útočníka Barcy. Dokonce mu nabízí legendární číslo © FotbalPortal.cz - Antoine Griezmann

3

Líbilo se

26.03. - Je to jen pár měsíců, co Antoine Griezmann přestupoval z Atlética Madrid do Barcelony. Přestup to byl hodně komentovaný. Nejenže si azulgranas museli sáhnout až na dno pokladny pro 120 milionů eur, ale navíc si rozházeli vztahy s Colchoneros, kvůli praktikám, které během nahánění útočníka využívali. Jenže po necelém roce může být všechno úsilí k ničemu. Griezmann totiž může novu měnit dres. Zájem má Manchester United.

Podle španělského deníku Mundo Deportivo je vedení Manchesteru United připraveno získat útočníka Barcelony Antoineho Griezmanna. Ten minulé léto přestupoval na Camp Nou z Atlética Madrid. Barcelona musela kvůli tomu složit výkupní klauzuli 120 milionů eur, ale jeho příchod zatím neměl očekávaný efekt.

Nedá se sice ani říct, že by Griezmann v dresu Barcelony vyloženě propadl, ale příznivec katalánského klubu je náročný a také média jsou hodně přísná. Od 29letého francouzského reprezentanta se zkrátka čekalo víc.

Není proto poslední dobou nic zvláštního číst v novinách scénáře, že by Griezmann z klubu odešel. Asi dřív, než by si sám představoval. Jeho cena na trhu je pořád vysoká a zajímají se o něj top kluby. Ačkoliv by se barcelonské direktivě moc hodil jako protihodnota do operace s názvem Neymar, díky níž by se na Camp Nou vrátila brazilská hvězda, reálný je v tuto chvíli zájem jiného klubu.

O Griezmanna se uchází Manchester United. Dokonce o hráče stojí natolik, že mu slibuje legendární ikonické číslo sedm, které oblékali ty největší klubové legendy George Best, Bryan Robson, Eric Cantona, David Beckham a především Cristiano Ronaldo. To je v aktuální sezóně volné, neboť Alexis Sánchez, poslední držitel magického numera, nenaplnil po přestupu z Arsenalu očekávání a klub ho letos poslal na hostování do Interu Milán. Všeobecně se předpokládá, že jeho dny na Old Trafford jsou navíc sečteny.

Nahradit by ho mohl právě Griezmann, který už byl přestupu do United blízko v roce 2017, jenže Atlético Madrid tehdy dostalo od FIFA zákaz přestupů a "Grizzy" byl nucen zůstat na Vicente Calderónu.

Manchester United musí v létě útočníka koupit. O tom není třeba sáhodlouze diskutovat. Nicméně prioritou vedení je v tuto chvíli Jadon Sancho z Dortmundu. Až pak by případně přišel na řadu Griezmann. Každopádně se klub opět prohne. Přestupová cena ale bude u obou hráčů atakovat hranici 100 milionů liber.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články