Zpět na » Primera Division » Hvězdička Arsenalu o Realu nechce ani slyšet

Primera Division - Hvězdička Arsenalu o Realu nechce ani slyšet

Hvězdička Arsenalu o Realu nechce ani slyšet © goal.com - Gabriel Martinelli

1

Líbilo se

25.03. - Jadon Sancho. Erling Haaland. To jsou určitě mladíci na něž je v tuto chvíli upřena asi největší pozornost. Možná trochu ve stínu těchto fotbalistů je další mladík, který vylétl jako kometa. Ovšem jen zdánlivě. Však se o Gabriela Martinelliho z Arsenalu zajímá nejslavnější klub světa - Real Madrid.

Řeči o nějaké aklimatizaci? Zapomeňte. Alespoň u Martinelliho určitě. Do evropského angažmá vlétl jako tornádo. Je mu 18 let a už má na kontě deset vstřelených gólů a k tomu ještě čtyři asistence. Pro Arsenal byl jeho přestup z brazilského klubu Ituano doslova kauf. Zaplatil za něj necelých sedm milionů eur. Ale po tři čtvrtě roce už za něj některé kluby nabízí klidně i desetinásobek ceny. Mezi nimi i Real Madrid.

Jenže podle všeho má Bílý balet smůlu. Nejenže proti prodeji je vedení Arsenalu, včetně manažera Artety, nikam se nechce stěhovat ani hráč. Ačkoliv v dresu Gunners zatím nastoupil jen do 26 zápasů, má v plánu se jednoho dne stát legendou Kanonýrů.

„Chci vyhrát Ligu mistrů a mnoho dalších titulů, aby byli fanoušci Arsenalu spokojeni. Zaslouží si to nejlepší, nejen fanoušci, ale i zaměstnanci," pronesl Martinelli.

„Chtěl bych klubu vrátit aspoň část z toho, co do mě investoval. Chtěl bych se jednou stát legendou Gunners," dodal ještě brazilský mladík.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 25.03. Odpovědět

Smajlík 2 " zatím nastoupil jen do 26 zápasů, má v plánu se jednoho dne stát legendou Kanonýrů. " Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 to musíš chlapče prvně v čas přestoupit, tak jako RVP nebo Ashley Cole... Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 13 Smajlík 13

Wazz
Kuzma - 25.03. Odpovědět

Smajlík 5

Kuzma

nebo zustat jako Henry, ty wazzmanekynko :) jo kde ze se to podle tebe stal RVP legendou? podle me nikde :)

HyperioN
Danza - 25.03. Odpovědět

RVP není legendou nikde kvůli United, Cole je legendou všude díky tomu, že opustil Arsenal. Legendy United jsou vousatý, jako tituly, který s United vyhráli.

Danza
Související odkazy
Nejnovější články