Zpět na » Primera Division » Že by návrat do Premier League? O Coutinha se zajímají čtyři anglické kluby

Že by návrat do Premier League? O Coutinha se zajímají čtyři anglické kluby

Že by návrat do Premier League? O Coutinha se zajímají čtyři anglické kluby © talkSPORT - Philippe Coutinho

2

Líbilo se

22.03. - V Barceloně se nechytil a minulé léto se s myšlenkou restartu kariéry přesunul do Bayernu Mnichov. Ani v Bavorsku však Philippe Coutinho přílišný dojem neudělal a jeho hostování pravděpodobně skončí bez aktivace přestupní klauzule v hodnotě 120 miliónů eur. Zájem o Brazilcovy služby naopak mají na ostrovech, kde se prý o jeho podpis popere hned čtveřice tamních gigantů.

Když kopal za Liverpool, v Anglii jej měli za jednoho z nejlepších záložníků vůbec. Po přestupu do Katalánska však rodák z Ria de Janeira ztratil jiskru, jež už výraznějším způsobem nedokázal zažehnout ani v Německu. Nyní by se podle médií rád vrátil do nejsledovanější ligy světa.

Na dostupnost ofenzivního záložníka s číslem 10 se Barcelony v uplynulých týdnech dotázaly Chelsea, Manchester United, Arsenal a Tottenham, tedy zámožné celky, které ale v posledních sezonách nestíhají tempu dvojice Manchester City, Liverpool. Právě Coutinho má potenciál být rozdílovým hráčem snad v jakémkoliv velkém klubu. Jen si musí vše správně sednout.

Mnichovský Bayern vyšlo už samotné hostování relativně draho. Poplatek osmi a půl miliónu eur společně s týdenním platem bezmála 300 tisíc euro rozhodně nejsou levnou záležitostí. Ale ani nyní by se odchovanec Vasco da Gama neměl stěhovat nastálo, ve hře je spíše další hostování.

O návrat 27letého technika ovšem nestojí Jürgen Klopp. Emotivní kouč Liverpoolu si sice Coutinha v době společného působení na Anfield Road pochvaloval, v nadcházejícím přestupním okně však pokládá za prioritu udržení dua Mané, Salah, kteří zase podle médií mají nakročeno do Realu Madrid.

Vojtech Olšr / mirror.co.uk, fotbalportal.cz

Nejnovější články