Zpět na » Primera Division » Real Madrid dokončuje odchod prvního hráče

Primera Division - Real Madrid dokončuje odchod prvního hráče

Real Madrid dokončuje odchod prvního hráče © mirror.co.uk - Álvaro Odriozola je na odchodu z Realu

0

Líbilo se

21.01. - Včera byla ohlášena první posila Realu Madrid v lednovém přestupovém okně a o pár hodin později pro změnu jeden hráč místo na soupisce A týmu zřejmě co nevidět uvolní. Španělská média informují o tom, že management Bílého baletu je ve finální fázi jednání o hostování obránce Álvara Odriozoly v Bayernu Mnichov.

Hráčské pohyby v Realu Madrid poslední hodiny nabraly na obrátkách. Včera to byl přestup Reiniera Jesúse, 18letého fotbalisty z brazilského Flamenga, byť by v probíhající sezóně ještě neměl zasáhnout do akce v dresu prvního týmu a nyní se jeden fotbalista pravděpodobně se stadionem Santiaga Bernabéua rozloučí.

Loučení by to ale nemělo být definitivní. Pravý obránce Álvaro Odriozola totiž na devadesát devět procent odejde na hostování do Bayernu Mnichov. Hráče si vyhlédl trenér Hansi Flick a předpokládá se, že by si měl v Allianz Areně zahrát přeci jen víc, než pod taktovkou Zidana. V letošní sezóně odehrál jen 434 minut.

Německý Bild argumentuje tím, že Bayern potřebuje posílit defenzivu, kde má na seznamu zraněných hráčů Süleho, Lucase a Javiho Martíneze. Díky příchodu madridského obránce by se mohl Pavard přesunout do středu obrany.

Odriozola, který podepsal v Realu smlouvu do roku 2024, měl ještě nabídku z Athleticu Bilbao, ovšem díky své minulosti, kdy působil v konkurenčním Realu Sociedad, se tato alternativa nejeví jako průchodná.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články