Zpět na » Primera Division » Barcelona Vidala nepustí. K jeho přestupu do Interu vede jen jedna cesta

Primera Division - Barcelona Vidala nepustí. K jeho přestupu do Interu vede jen jedna cesta

Barcelona Vidala nepustí. K jeho přestupu do Interu vede jen jedna cesta © express.co.uk - Arturo Vidal

1

Líbilo se

06.01. - Stěžoval si na to, že hraje málo. Proto se mluvilo se o jeho odchodu do milánského Interu. Jenže Arturo Vidal se z Barcelony, minimálně v zimním přestupovém okně, nikam stěhovat nebude.

Arturo Vidal není spokojený se svojí situací v týmu Barcy. Hraje málo. Domnívá se, že si na základě svých výkonů zaslouží větší prostor na trávníku. A čísla mu dávají zapravdu. Na to, že odehrál jen 568 ligových minut, je se šesti trefami čtvrtým nejlepším střelcem mužstva za útočnou lajnou Messi-Suárez-Griezmann. Gól dává v přepočtu každých 95 minut.

Proto chtěl přestoupit do Interu Milán, odkud ho láká bývalý trenér z angažmá v Juventusu Antonio Conte. Vidal je přesvědčen o tom, že charismatický Ital by si jeho herních dovedností vážil víc, než kouč Barcelony Valverde. Navíc mu Inter údajně nabízí lákavých 17 milionů eur ročně.

Nicméně podle deníku SPORT měl trenér azulgranas pohovor s chilským pitbulem a žádal ho, aby v týmu zůstal minimálně do léta.

„Valverde ujistil Vidala, že dostane prostor a žádal ho, aby zůstal, přestože má na stole nabídku," uvedl barcelonský deník i s odvoláním na to, že v záloze azulgranas je po odchodu Aleñi na hostování o jednoho hráče méně.

Ani vedení klubu Vidala, který má smlouvu do roku 2021, nechce pustit. Názor managementu katalánského klubu by dokázala změnit pouze nabídka, která by se nedala odmítnout. Jenže ta určitě z Milána nepřijde. Nerazzurri sice mají o Vidala zájem, ale mluví v první řadě především o hostování s opcí na přestup. Tudíž nadstandardní nabídka z Milána - Barcelona si představuje sumu kolem 40 milionů eur - je předem vyloučena.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Baty - 07.01. Odpovědět

20 az 25 mega a obe strany budou spokojene

Baty
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články