Zpět na » Primera Division » Griezmann prolomil mlčení, poprvé se otevřeně přiznal. Věděl jsem, že to bude tvrdé

Primera Division - Griezmann prolomil mlčení, poprvé se otevřeně přiznal. Věděl jsem, že to bude tvrdé

Griezmann prolomil mlčení, poprvé se otevřeně přiznal. Věděl jsem, že to bude tvrdé © marca.com - Antoine Griezmann

0

Líbilo se

15.11. - Francouzský útočník Antoine Griezmann zatím nenaplňuje očekávání, která se do něj po přestupu z Atlética Madrid do Barcelony vkládala. Doposud se nedokázal ideálně adaptovat na nové prostředí, herní styl a spoluhráče.

O jeho (ne)přizpůsobení na barcelonskou hru, stejně jako střelecké mizérii se hojně spekulovalo na sociálních sítích i v médiích nejen ve Španělsku, ale také jeho rodné Francii.

Nicméně nová posila barcelonského klubu se držela stranou. Nekomentovala svoji situaci a nevyjadřovala se k tomu, co se o něm píše v médiích. Svoje mlčení ale prolomil včera po zápase národního týmu Francie s Moldavskem. Ani v něm ale mimochodem nepředvedl nijak oslnivý výkon.

Před muži od novin poprvé otevřeně připustil, že se zatím herně trápí a že má v novém angažmá potíže.

Pořád se hodně učím, ale věděl jsem, že už jen fakt sem přestoupit, bude hodně náročný," pronesl Griezmann.

Sáhodlouze se poslední dobou debatuje o jeho ideální pozici na hřišti, k čemuž sám fotbalista poznamenal: Pokud hraji víc směrem do středu, orientuji se mnohem lépe. Hrál jsme na této pozici několik let a jediné, co se teď musím naučit, je zvyknout si a přizpůsobit se."

K tomu pak ještě poznamenal reprezentační kouč Francie Didier Deschamps: Myslím si, že jeho situace má daleko k tomu, aby se dala označit za katastrofální. Je méně rozdílovým hráčem, než v našem týmu, byť by to mohlo být lepší. Ale je to všechno spíš otázka pozice na hřišti. Přeci jen mu to šlo lépe na pozici, jako hrál v Atléticu Madrid."

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
metoee - 16.11. Odpovědět

Tenis - kurzové sázení, velmi spolehlivé informace

www.nitexe.blogspot.cz

metoee
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články