Zpět na » Primera Division » Nebudu lhát, chci, aby Barcelona vypadla z Ligy mistrů, tvrdí otevřeně hráč Realu

Nebudu lhát, chci, aby Barcelona vypadla z Ligy mistrů, tvrdí otevřeně hráč Realu

Nebudu lhát, chci, aby Barcelona vypadla z Ligy mistrů, tvrdí otevřeně hráč Realu © as.com - Dani Carvajal slaví branku Realu

1

Líbilo se

13.11. - Real Madrid před reprezentační přestávkou podal jeden z nejlepších výkonů sezóny. Zvítězil 4:0 na půdě Eibaru a jen horší skóre ho dělí od první pozice v tabulce La Ligy. Jedním z klíčových hráčů Bílého baletu je i pravý obránce Dani Carvajal, který pohovořil i o současné situaci v Realu.

Real se z hlediska herního i výsledkového zvedá. V posledních pěti zápasech čtyřikrát vyhrál a navíc ani jednou neinkasoval. Madridský fotbalista ale nechtěl podléhat přehnané euforii, neboť ví moc dobře, jak to kolem Bílého baletu chodí.

„Všechno se tady mění hrozně rychle. Během měsíce je všechno jinak. Nedávno vyhazovali Zidana a teď ho vynáší do nebes za způsob, jakým tým vede," uvedl španělský reprezentant.

„Jsme silní, ale je třeba zůstat nohama na zemi. Teď máme před sebou těžké zápasy. Po nich teprve uvidíme, jak na tom skutečně jsme, kam můžeme mířit svoje ambice."

V posledních dnech a týdnech se toho hodně namluvilo o Garethu Baleovi. Především o jeho zraněních a o tom, že za Real nehraje, nicméně za reprezentaci Walesu nemá problém naskočit.

„Je to složité. Tenhle týden byl označen za zdravého, aby mohl jet se svojí reprezentací. Záleží mu na své zemi, tím ale nechci říct, že nekouká na naše zájmy. Nepochybuji o jeho loajalitě a doufám, že se znovu nezraní a po návratu bude k dispozici i nám," řekl Carvajal.

Na přetřes přišla i zmínka o záložníkovi Iscovi, který možná doufal, že pod Zidanem dostane dost prostoru, ale zatím tomu tak není. „Je obtížné být veselý, když nehrajete. Přeci jenom vidí, že pro něj není místo v sestavě, že hrají Valverde, Rodrygo. To je obtížná situace. Každopádně ví, že trenér ho má v merku. Když bude pracovat, dostane minuty a bude pro nás klíčovou postavou."

Ligovou tabulku momentálně, byť o skóre, vede Barcelona. Na postup má zaděláno i v Lize mistrů. Carvajal byl ale co se týče úhlavního rivala hodně upřímný, nepřeje mu nic dobrého. „Nebudu vám lhát. Přeji si, aby Barcelona nešla dál v Lize mistrů. Přeci jen je to kandidát na celkové vítězství a náš hlavní rival. Nebudu nic skrývat. Také v lize si pokaždé přeji, aby Barca prohrála, přeci jen je to náš největší soupeř. Mají výtečný kádr a jsou hlavními kandidáty na výhru. Když vypadne nějaký silný celek, je to pro nás dobře," vysvětlil madridský obránce.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články