Zpět na » Primera Division » Přestup Pogby do Realu údajně bojkotoval sponzor

Primera Division - Přestup Pogby do Realu údajně bojkotoval sponzor

Přestup Pogby do Realu údajně bojkotoval sponzor © dailymail.co.uk - Paul Pogba

1

Líbilo se

09.09. - BULVÁRNÍK Celé léto se spekulovalo o tom, že záložník Paul Pogba přestoupí z Manchesteru United do Realu Madrid. Sám francouzský fotbalista projevil přání změnit dres a pokračovat ve svém angažmá v hlavním městě Španělska pod vedením svého krajana Zidana. Transfer se ovšem nakonec neuskutečnil a jedním z hlavních důvodů je i intervence hlavního sponzora.

Britský deník The Star On Sunday přinesl zajímavou informaci o tom, proč se v létě nepodařil přestup Paula Pogbu z Manchesteru United do Realu Madrid. Důvodem prý nebyla jen skutečnost, že Bílý balet nebyl ochoten splnit požadavky vedení Rudých ďáblů.

Do celé kauzy se totiž měl vložit hlavní sponzor Adidas. Podle jeho zástupců bylo totiž z komerčního hlediska mnohem zajímavější, aby Pogba zůstal na Old Trafford. Adidas měl dokonce působit v roli jakéhosi smírčího soudce a rovnat vztahy mezi Pogbou, jeho agentem Mino Raiolou a managementem United.

Pogba je třetím rokem tváří německé firmy, která je hlavním dodavatelem oblečení pro Manchester United. S tou podepsal desetiletý kontrakt, na jehož základě si vydělá 31 milionů liber.

Je pravda, že Adidas je sponzorem i Realu Madrid - Bale s Benzemou jsou reklamními tvářemi - nicméně v United je Pogba vnímán jako klíčová hvězda a ve firmě si dobře spočítali, že na Bernabéu by jim nevydělal tolik, jako v současném působišti," vysvětluje Daily Mail strategické rozhodnutí vedení firmy proč chtěla Pogbu nadále v United. Adidas podepsal s United sponzorskou smlouvu do roku 2024 ve výši 750 milionů liber.

Každopádně Bílý balet se o získání Pogby bude pokoušet i v dalších přestupových oknech. Minimálně trenér Zidane ho označil za hlavní přestupový cíl už toto léto a neskrýval své zklamání, když Pogba zůstal na ostrovech.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Danza - 10.09. Odpovědět

Doufám že bude Adidas šéfovat přestupům v United ještě dlouho

Danza

No jistě ,v rámci kulturní rozmanitosti a vzhledem k idiocii němců je černý muslim ve spojení s největším klubem na světě naprosto ideální propaganda. Fotbal je jen nástroj..

AVSuvorov
Wazz - 10.09. Odpovědět

v pravoslavném rusku mají ted jako sportovní modlu Khabiba...a taky je to muslim..to si nevybereš..náboženská propaganda je hnus v jakýmkoli podání..

Wazz

To je pravda o to víc to štve.

AVSuvorov
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články