Zpět na » Primera Division » Ví se to už od března. Ředitel Atlética Madrid prozradil, za koho bude příští sezónu Griezmann hrát

Primera Division - Ví se to už od března. Ředitel Atlética Madrid prozradil, za koho bude příští sezónu Griezmann hrát

Ví se to už od března. Ředitel Atlética Madrid prozradil, za koho bude příští sezónu Griezmann hrát © okdiario.com - Antoine Griezmann

0

Líbilo se

13.06. - Osud útočníka Atlética Madrid Antoineho Griezmanna je zahalen otazníky. Nebo už by možná bylo vhodnější říct, že byl. Hodně světla totiž do případu hráče, který odmítl pokračovat na Wanda Metropolitano, vnesl generální ředitel Atlética Madrid Gil Marín, který prozradil, kam se francouzská hvězda bude před novou sezónou stěhovat.

Smlouvu měl v Atléticu Madrid až do roku 2023. Jenže určitě ji nedodrží. To už prozradil Antoine Griezmann v průběhu května. Jen stále napíná fanoušky, kam přestoupí. Ve hře jsou především dva kluby - Barcelona a Paris St. Germain.

Čeká se ale na 1. července. V ten de se totiž hráčova výkupní klauzule propadne z 200 milionů eur na 120. Právě tehdy se předpokládalo, že vyjde najevo, jestli Griezmann zvolí návrat do Francie, kterou opustil ještě v žákovském věku, anebo bude pokračovat v La Lize v kádru mistrovské Barcelony, která ho chtěla už loni a tehdy ji dal kopačky.

Nyní už je ale jasné, že správná bude varianta číslo dvě. Generální ředitel Atlética Madrid Miguel Ángel Gil Marín totiž v rozhovoru pro televizní společnost Movistar+ odhalil tajenku.

Mám úplně jasno, kde bude Griezmann hrát. Ví se to už od března. Bude to v Barceloně," řekl Gil Marín.

Média nicméně spekulovala o tom, že se proti jeho přestupu na Camp Nou staví někteří důležití hráči v kabině, loňské odmítnutí mu neodpustili ani fanoušci, kontroverzi vyvolává tato operace i u některých členů klubového vedení.

Nekupoval bych ho s ohledem na to, co se stalo minulý rok. A takto to cítí mnoho příznivců. Myslím, že na trhu je mnoho jiných alternativ. Navíc nevím, jak by zapadl do našeho systému," uvedl například předběžný kandidát do barcelonských prezidentských voleb v roce 2021 Víctor Font


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
thedesa - 15.06. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

thedesa
balmain - 13.06. Odpovědět

Další odchovanec v základní sestavě Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Ještě že ta Barcelona neni jako ten škaredý Real, co jen utrácí miliardy!

balmain
COKO - 14.06. Odpovědět

On někdo říkal, že Barcelona neutrácí? Doba kdy Barca vytahovala mladíky z La Masie je pryč a ví to všichni. My, fanoušci Barcy, můžeme jen doufat, ale nikdo to nepíše, že Barca neutrácí. Jediný kdo z toho evidentně má depresi jsi ty.

COKO
FCBzUSA - 13.06. Odpovědět

Spise odejde jeden z coutinho dembele nebo suarez...za me dembele

FCBzUSA
CPuyol - 13.06. Odpovědět

Pochybuju, že Valverde posadí Suareze. Takže další hráč na levý křídlo. Akorát do party ke Coutinhovi a Dembelemu...

CPuyol
F4BRE - 13.06. Odpovědět

Pořád to může být Espanyol Smajlík 2

F4BRE

Na lavičku se vejde...

NoIscoNoDisco
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články