Zpět na » Primera Division » Griezmann už prý ví, kde bude hrát. A v Barceloně to (asi) nebude

Primera Division - Griezmann už prý ví, kde bude hrát. A v Barceloně to (asi) nebude

Griezmann už prý ví, kde bude hrát. A v Barceloně to (asi) nebude © antena3.com - Antoine Griezmann

3

Líbilo se

09.06. - Na začátku týdne francouzský útočník Antoine Griezmann odpověděl na dotaz, týkající se jeho dalšího působiště nevím, kde budu hrát." O 180 stupňů pak otočil v pátek, kdy naopak prohlásil, že své další angažmá už zná. Griezmann si tak znovu hraje s přízní fanoušků.

Loni v létě měl totiž namířeno z Atlética Madrid do Barcelony. Definitivní rozhodnutí, kam povedou jeho další kroky, oznámil prostřednictvím dokumentu v televizi. Napínal v něm fanoušky až do jeho samotného konce, aby nakonec pronesl, že zůstává v Atléticu a Barcu odkopl.

Po roce si s přízní fanoušků zahrává znovu. Už je oficiálně známo, že tentokrát v Atléticu Madrid definitivně končí. Ovšem zatím se neví, kam přestoupí. Aktuálně je jeho cena moc vysoká. Výkupní klauzule ji diktuje na 200 milionů eur. Až od 1. července spadne na 120 milionů a to je moment, kdy na něj zaútočí kluby. Předpokládá se, že to bude hlavně Barcelona.

Griezmann fanoušky napíná dál. V týdnu řekl, že o svém dalším angažmá jasno nemá, v pátek obrátil a řekl, že už klub, kde bude hrát, zná. Ale neprozradil ho.

Ačkoliv měla Barca patřit mezi favorita na jeho podpis, nyní to spíš vypadá, že Griezmann zamíří do Paříže. Jsou čím dál tím silnější spekulace, který mluví o tom, že se Griezmann dohodl s PSG, kde by nahradil Cavaniho. Dokonce se říká, že se měl sejít se zástupci klubu a prezidentem Al Khelaifim a dohoda je stoprocentní," uvedl dnes server sport.es.

Důvodem změny názoru hráče mělo být to, že ho hráči v kabině údajně nechtějí a proti hraje rovněž nepřízeň fanoušků, kteří na něj pískali, když se v dresu Atlética představil na Camp Nou.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
inamol - 10.06. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

inamol
cukr - 09.06. Odpovědět

Co čekal? Že ho bude barca, fanoušci a všichni kolem čekat s červeným kobercem?

cukr
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články