Zpět na » Primera Division » Fotbalový svět se loučí s další legendou. Zahynula bývalá hvězda Sevilly, Arsenalu či Realu Madrid

Primera Division - Fotbalový svět se loučí s další legendou. Zahynula bývalá hvězda Sevilly, Arsenalu či Realu Madrid

Fotbalový svět se loučí s další legendou. Zahynula bývalá hvězda Sevilly, Arsenalu či Realu Madrid © FotbalPortal.cz - José Antonio Reyes

1

Líbilo se

01.06. - Velmi smutná zpráva dnes přišla ze Španělska. Ve 35 letech zde při dopravní nehodě zahynul José Antonio Reyes, jehož si fanoušci budou pamatovat zejména z jeho působení v Seville, Arsenalu či Realu Madrid.

„Nemůžeme dnes přinést horší zprávu. Při dopravní nehodě zahynul náš milovaný odchovanec José Antonio Reyes. Odpočívej v pokoji," napsalo na oficiální twitterový účet vedení Sevilly, kde Reyes fotbalově vyrůstal, aby se sem na sklonku své kariéry ještě jednou vrátil.

Reyes nepřežil dopravní nehodu, která se stala dnes v 11.40 na dálnici ze Sevilly do jeho rodné Utrery, když sjel z vozovky a jeho auto začalo hořet. S Reyesem cestovaly ještě dvě osoby, z nichž jedna měla také zemřít. Mělo je se jednat o jeho bratrance.

Pro fanoušky Sevilly byl velkou ikonou, nejen pro své výkony, ale i kvůli tomu, že jeho přestup do Arsenalu v zimní přestávce sezóny 2003-04 ulevil finanční situaci klubu, který se v tu dobu topil v dluzích. Po svém návratu v roce 2012 byl členem týmů, které vyhrály tři Evropské ligy v řadě.

Velmi vřele na něj vzpomínají ale i fanoušci londýnského Arsenalu, kde za dva a půl roku dokázal získat ligový titul a FA Cup. „Každý je v Arsenalu zničený z této šokující zprávy, že náš bývalý hráč José Antonio Reyes zemřel při dopravní nehodě ve Španělsku. Odpočívej v pokoji, José," uvedl na Twitteru Arsenal.

Ligovou trofej vybojoval i během svého působení v Realu Madrid. Dále působil ještě v Atléticu Madrid, Benfice, Espanyolu, Córdobě, momentálně byl hráčem druholigové Extremadury.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Laneey - 02.06. Odpovědět

Silene, tak mlady Smajlík 13 Odpocivej v pokoji Smajlík 10

Laneey

Velká škoda, ještě teď si pamatuji jak běhal za Gunners a regál.

BeckhamKakaZidane
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články