Zpět na » Primera Division » Kdo má v tuto chvíli největší šanci posílit útok Barcelony?

Primera Division - Kdo má v tuto chvíli největší šanci posílit útok Barcelony?

Kdo má v tuto chvíli největší šanci posílit útok Barcelony? © FotbalPortal.cz - Kdo posílí útok azulgranas?

3

Líbilo se

30.05. - Vedení Barcelony nezahálí a pracuje na nové podobě kádru pro nadcházející sezónu. Jedním z hlavních cílů, kteří před sebou mají její bafuňáři, je obsazení pozice útočníka. Drahnou dobu už hledají nejen záskok, ale i forvarda schopného konkurovat Luisi Suárezovi, jehož absence ve finále poháru demonstrovala, jak je důležité mít tento post zdvojený.

Samozřejmě z širokého spektra vyhlédnutých fotbalistů uvízlo v sítích azulgranas několik, s nimiž ve vedení Barcy potencionálně počítají více než s ostatními. Ať už kvůli ceně, aklimatizaci na španělskou soutěž, ale hlavně herním charakteristikám.

Griezmann

Dlouhou dobu byl jedničkou Antoine Griezmann z Atlética Madrid. Ten veřejně oznámil konec v Atléticu Madrid, kde má stále smlouvu a očekával se jeho červencový přestup do Barcelony. Jenže v tuto chvíli je prý hodně vzdálen možnému uskutečnění. Největší potíží není ani tak 120 milionů eur, které by Barcu 1. července stál, ačkoliv to také není zanedbatelná položka. Důvodem je především loňské odmítnutí již dohodnuté spolupráce. Díky ní vzbuzuje nedůvěru v části barcelonského vedení a jak poslední dny vyplulo na povrch, mají s tím problém i hráči v kabině, o fanoušcích ani nemluvě. Hned 70 procent jich v anketě deníku Marca příchod Griezmanna do Barcy odmítli.

Rodrigo

Mnohem větší šance se dávají příchodu 28letého útočníka Valencie. Na Mestalle se báli, že o něj přijdou už loni, kdy měl velký zájem Real Madrid. A nejen on. Ovšem vysoké finanční požadavky (výkupní klauzule 120 milionů eur) nakonec nechaly španělského reprezentanta v kádru Netopýrů. Letos už jsou v klubovém managementu smířeni s tím, že hráč kádr opustí a půjde za lepším, Dokonce se proslýchá, že by Barcelona ani nemusela uhradit celou klauzuli, o částce by se jednalo a mohla by činit jen 60 milionů eur.

Stuani

Možná nejpřekvapivější jméno. Ale o příchodu uruguayského útočníka Girony se hovořilo již v zimě, kdy Barcelonu opustil Munir. Loni dal za katalánský celek 21 gólů, letos dvacet. Jeho branky ale sestup do druhé ligy odvrátit nedokázaly. Jediným mínusem je jeho věk, v říjnu mu bude už 33 roků, ale naproti tomu přestupová částka by byla velice nízká. Pokud byla jeho výkupní klauzule 20 milionů eur, po pádu týmu do Segunda División šla tato cifra zhruba o padesát procent dolů.

Kdo z těchto tří útočníků má největší šanci zahrát si v Barceloně?
Griezmann
Rodrigo
Stuani

Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

jestli nam odejde Eden, byla by to slusna nahrada.....wait, ban na prestupy

ovmartin23

Griezmann skončí v United nebo Realu, můj tip. Možná ještě teda teoreticky PSG, je to Francouz, může hrát místo Cavaniho... Ale Barca je podle mého jen mlžení nebo výmysl novinářů

FotbalFan
twotwo - 30.05. Odpovědět

V Realu si myslím, že určitě ne. Pokud sleduješ Španělskou ligu, tak je plno rozhovorů s Griezmanem o Realu a s Hrači Realu o Griezmanovi.
Barcelona, United, Juventus a PSG spíš.

twotwo

Doufám, že ani jeden...

Messi777
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články