Zpět na » Primera Division » Už žádné kličkování. Solari konečně odhalil důvody odstrčení Isca

Už žádné kličkování. Solari konečně odhalil důvody odstrčení Isca

Už žádné kličkování. Solari konečně odhalil důvody odstrčení Isca © elmundo.sv - Isco se Solarim

0

Líbilo se

10.03. - Už žádné diplomatické a nic neříkající fráze. Trenérovi Realu Madrid Santiagovi Solarimu už zřejmě došla trpělivost. Dlouhou dobu se nepříjemným otázkám na záložníka Isca elegantně vyhýbal, aby nezavdal příčinu k sebemenší polemice. Jenže s tím je konec. Teď na rovinu řekl, proč hráče nestaví.

Poslední měsíce to bývala na tiskových konferencích trenéra Realu Santiaga Solariho v podstatě rutinní záležitost. Téměř pokaždé se některý ze zástupců médií dotázal na situaci kolem záložníka Isca. Ať už to bylo na to proč nehraje nebo položili jiný, podobně všetečný dotaz.

Nicméně po včerejšku je všechno jinak. Solari připustil, že jeho vztah s Iscem je trochu napjatý a prozradil důvod toho, proč si pod jeho vedením španělský záložník téměř neťukne.

Aby mohl hráč nastupovat, musí se nejprve dostat do fyzické kondice. Potom musí ještě nabrat herní formu," objasnil důvody argentinský trenér. O nich se neoficiálně tak nějak vědělo či tušilo, ale nahlas je nikdy Solari nevyřkl.

Proč ale najednou kouč takhle obrátil? Podle všeho je důvodem to, že Isco poté, co se dozvěděl, že není v nominaci na zápas Ligy mistrů s Ajaxem, odjel domů, místo s týmem na stadión. To se trenérovi vůbec nelíbilo. Podle deníku Marca měl dokonce Isca čekat za takový krok tučná pokuta.

Za disciplinární prohřešek si vyslechl své i od kapitána Sergia Ramose, který Iscovi pořádně vyčinil a musel se za své chování před ostatními spoluhráči omluvit.

Dnes dopoledne Solari potvrdil rozkol mezi ním a Iscem, když hráče nechal podruhé v řadě mimo zápasovou nominaci. A to i přesto, že Bílý balet nemá k dispozici hned několik zraněných hráčů.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články