Zpět na » Primera Division » Také Suárez se pustil do Dembélého

Také Suárez se pustil do Dembélého

Také Suárez se pustil do Dembélého © sportskeeda.com - Ousmane Dembélé se Suárezem oslavují gól

5

Líbilo se

20.11. - Problémy barcelonského útočníka Ousmane Dembélého už se řeší i na veřejnosti a dokonce prostřednictvím jeho spoluhráče. Kolega z útoku azulgranas Luis Suárez totiž na srazu uruguayské reprezentace před novináři připustil, že by měl být mladý Francouz mnohem víc zodpovědný.

Problémy francouzského útočníka Ousmane Dembélého se v médiích řeší čím dál tím víc a není tudíž nic zvláštního, že je musí na tiskových konferencích komentovat i hráči, kteří jsou s černou ovcí barcelonské kabiny dennodenně ve styku.

Jedním z nich je i jeho kolega z útoku azulgranas Luis Suárez, jehož se na druhou nejdražší posilu katalánského klubu dotazovali novináři na reprezentačním srazu uruguayské reprezentace. A také El Pistolero měl vůči Dembélému jisté výhrady.

„Není to tak, že by se neadaptoval na prostředí v mužstvu, vztahy, které má se spoluhráči, jsou velmi dobré, vypadá spokojeně a šťastný," popsal situaci Francouze Luis Suárez.

„Ale někteří tvrdí a sám Ousmane to ví, že to, kde společně jsme, je výsada, privilegium. Asi by se na to měl víc zaměřit a být v některých věcech mnohem zodpovědnější. Je mladý a může čerpat inspiraci od mnohem zkušenějších hráčů, které kolem sebe má. Zaslouží si být v Barceloně."

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, sport.es

Související odkazy
Nejnovější články