Zpět na » Primera Division » Nesmysly. Liverpool žádnou nabídku Barceloně na přestup Dembélého nepředložil. Ani tak neučiní

Nesmysly. Liverpool žádnou nabídku Barceloně na přestup Dembélého nepředložil. Ani tak neučiní

Nesmysly. Liverpool žádnou nabídku Barceloně na přestup Dembélého nepředložil. Ani tak neučiní © bleacherreport.com - Ousmane Dembélé

0

Líbilo se

18.11. - Dembélé, Dembélé, Dembélé... Jméno francouzského útočníka, který nyní neprožívá zrovna dobré období v Barceloně, na vás vyskakuje ze stránek internetu dnes a denně. Jeho situace dokonce způsobila, že se v souvislosti s ním mluvilo i o možném odchodu z kabiny na Camp Nou. Nabídku měl učinit především Liverpool. Ovšem tato zpráva se údajně nezakládá na pravdě.

Ve svém blogu na Youtube takové informace vyvrátil uznávaný expert na španělskou kopanou Guillem Balagué. Ten rozebral situaci francouzského útočníka a zmínil se především o schůzce klubového vedení s hráčovým zástupcem v průběhu tohoto týdne. Právě z tohoto mítinku média usoudila, že dny Dembélého v Barceloně se začínají krátit. Jenže obsah schůzky měl úplně odlišnou náplň.

„Šlo především o to obeznámit agenta s tím, jak má zapůsobit na hráče, aby zlepšil svůj přístup, chování, stravovací návyky, zkrátka působit jako větší profesionál," poznamenal Balagué.

„Barcelona ho chce v týmu, dá mu další šanci. V lednu ho určitě nenechají odejít. V létě se uvidí, protože peníze, které za něj utratila, už sotva dostane zpět. "

„Co se týče Liverpoolu, ten určitě žádnou nabídku, jak se psalo v médiích, neučinil. To je potvrzeno z obou stran. Popravdě řečeno, jejich cílem je udržet to, co v současnosti mají, byť se dá všechno zlepšit. Ale v lednu určitě nikoho kupovat nechtějí. Pokud tedy nezasáhnou do kádru zranění. Navíc Dembélé by zřejmě musel zabrat i tam, s tímto přístupem by neuspěl v žádném takovém klubu," myslí si Balagué.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články