Zpět na » Primera Division » Chcete nám ublížit, je to ze závisti, že neumíte fotbal, vyjel Marcelo na překvapeného novináře

Primera Division - Chcete nám ublížit, je to ze závisti, že neumíte fotbal, vyjel Marcelo na překvapeného novináře

Chcete nám ublížit, je to ze závisti, že neumíte fotbal, vyjel Marcelo na překvapeného novináře © dailymail.co.uk - Marcelo

0

Líbilo se

24.10. - Napjaté nervy a dusnou atmosféru v Realu Madrid zdánlivě nevylepšilo ani včerejší vítězství ve 3. kole Ligy mistrů nad Viktorií Plzeň 2:1. Podrážděně totiž reagoval na dotazy novináře po zmíněném utkání brazilský obránce Marcelo, který je všeobecně považován za největšího pohodáře. Opřel se do médií a obvinil je z toho, že se snaží madridskému klubu ublížit.

Včerejší zápas Marcelo dokonce ani nedohrál. Před koncem zápasu musel být kvůli zdravotnímu problému střídat a Blancos tak dohrávali utkání v deseti lidech. „Jsem v pořádku," ujišťoval nicméně Marcelo, že nehrozí jeho absence v následujícím utkání, jimž není nic menšího, než samotné El Clásico proti Barceloně. „Byla to tvrdá rána. Takové druhy zákroků by neměly procházet. Rozhodčí musí takové věci vidět," zlobil se Marcelo.

Už lehce rozjetý Marcelo pak ještě nabral na intenzitě, když se ho novináři zeptali na kritiku, kterou musí Real Madrid po posledních zápasech snášet. „Je to krušné, když nevyhráváte. Ale o krizi mluvíte vy, novináři. Snažíte se nám ublížit. Všichni novináři nás chtějí poškodit. Stejně je to ze závisti, protože sami neumíte hrát fotbal," vypěnil Marcelo.

Den před utkání rovněž zaplnily stránky tisku informace o tom, že by se dlouholetý hráč Realu Madrid mohl stěhovat v nejbližší době do Juventusu Turín za svým kamarádem Cristianem Ronaldem. To však sám hráč popřel. „O žádné nabídce jsem neslyšel. Nikdo není větším madridistou než já."

Nakonec ještě pochválil práci trenéra Lopeteguiho, jehož setrvání v klubu ale není vůbec jisté. „Jestli bude Lopetegui na Camp Nou? Bylo by to úžasné. Podle mě odvádí skvělou práci," myslí si Marcelo.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Však tenhle ten neandrtálec to má v palici pořádně vypatlané, ještě všichni pamatujeme jak v minulém el clasicu vyprovokoval faul a následně nasimuloval pád po kterém Roberto dostal červenou.

AntiHnusdrid
kajsi99 - 24.10. Odpovědět

Tvoja mater

kajsi99
Související odkazy
Nejnovější články