Zpět na » Primera Division » Real Madrid couvl, Kovačić je blízko hostování v Chelsea

Real Madrid couvl, Kovačić je blízko hostování v Chelsea

Real Madrid couvl, Kovačić je blízko hostování v Chelsea © marca.com - Mateo Kovačić

0

Líbilo se

07.08. - Problémy se začínají pomalu řešit. Alespoň některé z nich. Jestliže se ještě před pár hodinami zdála situace záložníka Realu Madrid Matea Kovačiće, který chtěl Bílý balet opustit, bezvýchodná, nyní nabral její vývoj nečekaný obrat a chorvatskému fotbalistovi se rozjasnila líc.

Deník Marca totiž přinesl exkluzivní informaci, podle níž by měl chorvatský reprezentant v nejbližších hodinách madridsky klub opustit a vydat se na cestu do Londýna, kde ho čeká hostování v Chelsea.

„Kovačić je krůček od hostování v Chelsea, na němž se dohodli hráč, anglický klub a Real Madrid. Kovačić se tak dočká herních minut, po nichž touží a Chelsea zas získá vynikajícího fotbalistu. Navíc Real neztratí kontrolu nad hráčem, jehož považuje důležitého směrem do budoucna," píše Marca.

„Situace se odblokovala v posledních hodinách. Kovačić byl neoblomný a dokonce odmítal s Realem trénovat. Až teprve poté, co hráči sdělili dobrou zprávu o hostování, rozhodl se individuálně trénovat ve sportovním centru Valdebebas," uvádí dále deník.

Dohoda mezi oběma kluby by měla být oznámena dnes nebo zítra. Jestli bude mít nějaký dopad na chystaný přestup gólmana Thibauta Courtoise jisté není.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, marca.com

Nejnovější články