Zpět na » Primera Division » Cristiano Ronaldo pálí mosty. Real Madrid si vymazal z Instagramu

Primera Division - Cristiano Ronaldo pálí mosty. Real Madrid si vymazal z Instagramu

Cristiano Ronaldo pálí mosty. Real Madrid si vymazal z Instagramu © marca.com - Cristiano Ronaldo

3

Líbilo se

04.08. - Cristiano Ronaldo zahájil svoji novou životní etapu v turínském Juventusu a vše, co ho spojovalo s Madridem a Španělskem hází za hlavu. Pálí mosty. Posledním symbolem toho, že vztah mezi ním a Bílým baletem definitivně skončil, bylo jeho smazání oficiálního účtu Blancos ze seznamu sledujících.

Láska mezi Ronaldem a Realem Madrid definitivně vyhasla. Včera Cristiano Ronaldo a jeho partnerka Georgina Rodríguez překvapili tím, že si ze seznamu sledujících účtů na Instagramu shodně smazaly ten oficiální Realu Madrid.

Přetrhaná pouta se španělskou metropolí Ronaldo demonstroval i tím, že prodává svoji luxusní vilu ve čtvrti La Finca a podle deníku AS má v úmyslu i zastavit projekt Hotelu Pestana CR7, který měl v plánu otevřít na Gran Vía v Madridu.

Cristiano Ronaldo v průběhu uplynulé sezóny požadoval vedení Realu Madrid, aby ho prodalo do jiného klubu a přestože měl výkupní klauzuli 1 miliardu eur, před pár týdny se s pomocí agenta Jorge Mendese podařilo uskutečnit přestup hráče do Juventusu Turín. Sice „jen“ za 112 milionů eur, ovšem pořád se jedná o největší prodej, který kdy v historii Bílý balet uskutečnil.

Ačkoliv oficiální účet Realu si ze seznamů sledujících Ronaldo smazal, své bývalé spoluhráče, stejně jako trenéry Zidaneho a Ancelottiho, si nadále ponechal. A jak se předpokládalo, přidal si k němu i nové kolegy z kabiny, a rovněž oficiální účet Juventusu Turín.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, thesun.co.uk

Související odkazy
Nejnovější články