Zpět na » Primera Division » Legendární fotbalista Cantona si nebral servítky. Opřel se do Barcelony i Realu

Primera Division - Legendární fotbalista Cantona si nebral servítky. Opřel se do Barcelony i Realu

Legendární fotbalista Cantona si nebral servítky. Opřel se do Barcelony i Realu © FotbalPortal.cz - Eric Cantona

4

Líbilo se

11.05. - Pořádně se opřel do dvou největších španělských klubů Barcelony a Realu Madrid ve své televizní show někdejší skvělý fotbalista Manchester United, Francouz Eric Cantona. Na paškál si vzal události z posledních dnů.

Někdejší skvělý fotbalista Manchesteru United Eric Cantona po skončení kariéry působí jako komentátor, herec a šoumen. Na francouzské mutaci televizní stanice Eurosport má svůj vlastní pořad Fotbalový komisař, v němž komentuje a analyzuje aktuální dění ve fotbale.

Speciální zmínku si schoval i pro dva přední kluby španělské ligy - Barcelonu a Real Madrid. Podnětem k tomu byly neustálé dohady o tom, jestli má Bílý balet uctít mistrovský titul Barcelony uličkou slávy, pasillem.

„Nemohu tomu uvěřit, že Real nevystavěl Barceloně uličku slávy. To je ale neúcta! Pane jo! Ale jasně, vždyť se nenávidí. Je to možná dobrý příklad pro děti, ale...neměli by v tuhle hodinu už dávno spát? Ti z Barcelony ale byli tak naštvaní, že na trávník vlétli jak vzteklí psi. Je třeba skoncovat s uličkami slávy!", ironicky okomentoval situaci z posledního El Clásica.

Ovšem jeho rýpavým poznámkám neunikl ani Bílý balet. Ten kvůli polemice kolem rozhodčích z poslední doby. „Dostat zubní pastu do tuby je jedna z nejtěžších věcí na světě. Ale je ještě něco složitějšího: aby zapískali penaltu v Lize mistrů proti Realu Madrid.“

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, abc.es

Související odkazy
Nejnovější články