Zpět na » Primera Division » Pokud v létě nepřijde Harry Kane, koupí Real Madrid Icardiho

Primera Division - Pokud v létě nepřijde Harry Kane, koupí Real Madrid Icardiho

Pokud v létě nepřijde Harry Kane, koupí Real Madrid Icardiho © FotbalPortal.cz - Přijde do Realu Kane nebo Icardi?

1

Líbilo se

31.01. - V lednu už to asi nestihnou. Dnes totiž končí zimní přestupové okno. Ale v létě se madridský Real chystá na příchod elitního útočníka do svého kádru. Podle všeho by to mohl být Harry Kane z Tottenhamu, nicméně pokud ten nevyjde, zavítá na San Bernabéu zřejmě Mauro Icardi.

Téma útočníka pro madridský klub se probíralo už drahnou dobu. Zejména v době, kdy se Real v koncovce, oproti jiným sezónám, vysloveně trápil. Dával málo gólů, soužil se Ronaldo o Benzemovi ani nemluvě. Příchod nového forvarda se zdál nevyhnutelný.

Jenže Zidane si stál tvrdošíjně za svým názorem neposilovat kádr v lednovém přestupním okně, byť se včera vyrojily spekulace, že by do dnešní půlnoci přeci jen mohl přijít střelec Interu Milán Mauro Icardi.

Nicméně Eduardo Inda, ředitel OK Diario a člověk, který je blízký kuloárům Bílého baletu, informoval o tom, jaké plány Florentino Pérez pro nadcházející období má.

„Real Madrid chtěl přivést v lednu Icardiho a pořád s ním je ve spojení. To je realita,“ uvedl Inda.

Ovšem podle jeho tvrzení je favoritem číslo jedna útočník Tottenhamu Harry Kane. „Ten se vedení Realu zamlouvá mnohem víc. Ale stál by hrozný ranec peněz. Nějakých 200 milionů eur. Navíc je problém i v tom, že Pérez má přímo osypky z toho, že by musel vyjednávat s majitelem Spurs Levym...To je pro něj nesnesitelné,“ připomněl Inda vztah mužů, který je silně narušen po jednáních o prodeji Modriće a především Balea.

Proto je Icardi jakousi zálohou pro případ, že by přestup Kanea nevyšel. „Pokud nepřijde Harry kane, stane se posilou Madridu Mauro Icardi,“ má jasno.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, okdiario.com

Související odkazy
Nejnovější články