Zpět na » Primera Division » Žádný De Gea, Real Madrid jde po Courtoisovi

Žádný De Gea, Real Madrid jde po Courtoisovi

Žádný De Gea, Real Madrid jde po Courtoisovi © thesun.co.uk - Thibaut Courtois

0

Líbilo se

23.01. - Obsazení branky se v Realu Madrid nezmění. Tedy myšleno v lednu. Bílý balet prováhal angažování Kepy Arrizabalagy z Athleticu Bilbao, který se nakonec rozhodl prodloužit novou smlouvu s klubem a z plánovaného přestupu tak sešlo. Ovšem v létě by to měla být jiná. Los Blancos si dělají velké iluze.

Kepu Arrizabalagu unavovalo čekání na to, jestli se Real Madrid konečně rozhoupe, moc ho nepřesvědčil ani postoj trenéra Zidaneho a tak se rozhodl prodloužit kontrakt na San Mamés. Bílému baletu tak zůstanou stejní brankáři, s nimiž počítal doposud - tedy Keylor Navas a Kiko Casilla.

Jenže před novou sezónou by mělo být všechno jinak. Ačkoliv se v médiích objevily spekulace o možném zájmu Realu vrátit se k jednáním o příchodu Davida de Gey z Manchesteru United, podle všeho je nakonec předmětem tužeb královského klubu jiný muž z rukavicemi. Belgičan Thibaut Courtois.

Jenže Real na něj nebude sám. Jedničku Chelsea, která odolává nabídce klubu na prodloužení smlouvy, nahání i bohatý Paris SG. A Courtois by chtěl mít svoji budoucnost vyřešenu co nejdříve, neboť kontrakt mu končí v roce 2019.

Bílý balet sice počítá s jednou velikou výhodou. Belgičan má v hlavním městě Španělska rodinu a to je velké plus pro merengues. Jenže Paris SG může nabídnout hodně dobrý plat a navíc zatímco Real „ztrácel“ čas s Arrizabalagou, Francouzi neúnavně přesvědčovali gólmana a jsou tudíž v jednáních mnohem dál.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, ecodiario.es

Související odkazy
Nejnovější články