Zpět na » Primera Division » Trest za rvačku - pro Navarra 7 měsíců

Primera Division - Trest za rvačku - pro Navarra 7 měsíců

0

Líbilo se

14.03. - Valencijský hráč David Navarro byl potrestán zákazem startu na sedm měsíců v evropských pohárech. Potrestáni byli i další aktéři potyčky, která se odehrála po závěrečném hvizdu v odvetném zápase Ligy mistrů mezi Valencií a Interem Milán.

Dalšími potrestanými jsou Carlos Marchena, Nicolas Burdisso, Maicon, Ivan Cordoba a Julio Cruz. Jejich tresty jsou však o poznáni nižší.

Ĺ panělský tým po remízách 2:2 na San Siru a 0:0 doma na Mestalle postoupil díky pravidlu o počtu vstřelených gólů na hřišti soupeře do čtvrtfinále Ligy Mistrů, kde si zahraje s Chelsea FC. Celé peklo vypuklo až po skončení zápasu, ale největší pozornost si "zasloužila" rána Davida Navarry do obličeje Nicolase Burdissa, kterému zlomil nos. Nškolik dalších hráčů se zapojilo do bitky a ti aktivnější si vykoledovali trest.

Navarrův spoluhráč Carlos Marchena dostal stop na 4 zápasy v evropských pohárech, milánští Burdisso s Maiconem 6 utkání, Cordoba vynechá 3 a Julio Cruz 2 zápasy.

Celá rvačka následně pokračovala i v útrobách stadionu, což Liga Mistrů nepamatuje. Za tot byly potrestány oba kluby pokutou 250.000 švýcarských franků (asi 4a půl milionů korun).

Pro Navarra to ale nemusí znamenat konec, UEFA totiž požádá FIFU, aby mu rozšířila zákaz i na ligové a mezistátní zápasy. V evropských pohárech bude moci nastoupit nejdříve až v říjnu.

/ Skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články