Zpět na » Primera Division » Lionel Messi chtěl údajně po trenérovi, aby posadil Gomese na střídačku

Lionel Messi chtěl údajně po trenérovi, aby posadil Gomese na střídačku

Lionel Messi chtěl údajně po trenérovi, aby posadil Gomese na střídačku © FotbalPortal.cz - Messi, Enrique, Gomes

5

Líbilo se

27.02. - BULVÁRNÍK Konečné slovo při tvorbě sestavy většinou mívá trenér. Ovšem když máte pod sebou největší hvězdy, nemusí toto pravidlo platit úplně pokaždé. V podobném duchu spekulují i španělští novináři, podle nichž si hvězdný Messi diktoval, koho nechce v sestavě Barcelony.

Portugalský záložník André Gomes přišel do Barcelony loni v létě za velké peníze. Aby hráče z Valencie nezískal konkurenční Real Madrid, museli azulgranas vyplatit 30 milionů liber, které mohou nabobtnat o dalších 17 milionů při splnění konkrétních bonusů ve smlouvě.

Jenže fotbalista zatím nesplácí vloženou investici odpovídajícími výkony na zeleném pažitu. Nicméně i tak ho Luis Enrique vytrvale staví do základní sestavy. Tím pádem připravil o místo v jedenáctce dříve nepostradatelného Ivana Rakitiće.

A tento tah se vůbec nezamlouvá nejvlivnějším mužům v kabině azulgranas - ofenzivnímu triu Messi-Suárez-Neymar. Podle španělského Diario Gol jsou prý z přítomnosti Portugalce v sestavě nešťastní a Leo Messi prý kvůli tomu dokonce zašel před nedělním utkáním s Atléticem Madrid za trenérem Luisem Enriquem, aby nechal Andrého Gomese na lavičce náhradníků. A společně s tím vrátil do sestavy i Rakitiće.

Pokud ke zmíněnému rozhovoru došlo, pak ho vyřešil barcelonský trenér kompromisem. Nechal totiž na střídačce nejen Gomese, ale také chorvatského záložníka. V sestavě se místo nich objevil Rafinha, který vstřelil i vedoucí gól Barcelony, která důležitý souboj nakonec vyhrála 2:1.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, thesun.co.uk, diariogol.com

Související odkazy
Nejnovější články