Zpět na » Primera Division » Na Camp Nou se pískalo, Messi neslavil

Na Camp Nou se pískalo, Messi neslavil

Na Camp Nou se pískalo, Messi neslavil © sport.es - Leo Messi

1

Líbilo se

20.02. - Hodně utrápené vítězství zaznamenal včera večer obhájce španělského titulu z Barcelony. Nováčka z Leganés, který nepoznal radost z výhry téměř tři měsíce, porazil až penaltovým gólem z 90. minuty z kopačky Lionela Messiho. Fanoušci moc spokojení nebyli a svoji nevoli projevovali pískotem.

Největší porci nelibosti schytal portugalský záložník André Gomes. Ve chvíli, kdy byl střídán Andresem Iniestou, se na něj snesla mohutná kritika v podobě pískajícího davu stadionu Camp Nou. Ten mimochodem včera rozhodně nepraskal ve švech a ve stotisícovém kotli se našlo hodně volných míst - počet diváků přesáhl jen lehce 60tisícovou hranici. To byla nejhorší návštěva za poslední dva roky.

Trenér Barcelony Luis Enrique příliš nerozuměl tomu, proč se příznivci na jeho adresu vyjádřili takto nelichotivě. „Vůbec nerozumím pískotu na Andrého Gomese. Chápu, když fanoušci pískali po minulém utkání na mě. To tvoří součást mojí práce. Ale u hráčů tomu nerozumím. Moc jim to nepomáhá. Ti by měli cítit podporu. Nicméně každý na to má právo“ uvedl kouč.

„Je evidentní, že tým postrádá sebedůvěru. Situace je prostě taková. Věděli jsme, že to bude těžký zápas, ale všechno vypadalo snadně po našem brzkém gólu,“ pronesl trenér.

Dva góly v zápase vstřelil Lionel Messi, nicméně po vstřeleném gólu neprojevoval příliš velké emoce. Fanoušci ani fotografové se nedočkali žádné gólové oslavy a už vůbec ne tradiční ruky namířené k nebi. „Nekoukal jsem, jestli to slaví nebo ne a nejsem tím člověkem, který vám na to odpoví.“

Po proměněné penaltě byl Messi nečekaně skleslý (zdroj: Mundo Deportivo)

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, thesportbible.com

Související odkazy
Nejnovější články