Zpět na » Primera Division » Agent Rakitiće vyslal nejasný vzkaz: Myslím, že je čas odejít

Agent Rakitiće vyslal nejasný vzkaz: Myslím, že je čas odejít

Agent Rakitiće vyslal nejasný vzkaz: Myslím, že je čas odejít © goal.com - Ivan Rakitić

0

Líbilo se

23.07. - Barcelona včera koupila do zálohy Andrého Gomese, posilu z Valencie, za nějž zaplatí v součtu 55 milionů eur. Zvyšování konkurence ve středové řadě se ale asi nelíbí agentovi chorvatského fotbalisty Ivana Rakitiće, který ji na Twitteru zpochybnil tweetem: „Myslím, že je čas odejít...“

Barcelona včera přivedla do záložní řady novou posilu, portugalského záložníka Andrého Gomese z Valencie. Tímto krokem ještě navýšila obsazenost středové řady, která už tak byla dostatečně plná. Denis Suárez, Iniesta, Busquets, Sergi Roberto, Arda Turan, Sergi Samper, Rafinha a Rakitić, to je hodně početná ekipa pro střed pole. Otázka se tak přímo nabízí. Odejde někdo z našlapané záložní linie azulgranas? A bude obětním beránkem těchto machinací Ivan Rakitić?

Miquel Sors, jeden z agentů chorvatského fotbalisty, rozsel semínka pochybnosti nad jeho pokračováním v klubu díky tweetu, jenž zveřejnil okamžitě po oznámení přestupu Gomese.

„Je čas odejít...,“ napsal Sors. Po trochu polemické zprávě reagoval agent Rakitiče na další tweety. „S příchodem Gomese některý ze záložníků odejde,“ nebo „Barça by měla víc ocenit důležitého hráče, jakým Chorvat je.“ To byly jen některé z nich.

Jakmile ovšem Sors zjistil, co svými zprávami možná rozpoutal, snažil se trochu klidnit situaci tweetem: „Ani na okamžik jsem se nevyjadřoval ke konkrétnímu hráči. Jen k tomu, že je záloha přeplněná a nic víc. Jsme šťastní, že tady můžeme být.“


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, goal.com

Související odkazy
Nejnovější články