Zpět na » Primera Division » Portillo: Real nehrál dobře

Primera Division - Portillo: Real nehrál dobře

0

Líbilo se

19.03. - Javier Portillo, útočník Gimnásticu Tarragona prohlásil agentuře EFE, že ho moc trápilo, že nemohl nastoupit do včerejšího utkání proti Realu Madrid, které předposlední celek tabulky prohrál 0:2, i když už dopředu věděl, že nenastoupí.

"Samozřejmě, že mě to trápilo. Ale bylo to něco, co jsem už dopředu věděl a tak jsem o tom nechtěl během týdne mluvit. Moc jsem chtěl hrát, protože moje mužstvo potřebuje mít všechny hráče," zdůraznil Portillo na letišti Barajas chvíli před odletem do Marseille. Javier Portillo bude jedním z účastníku charitativního utkání proti chudobě, které se odehraje dnes večer. "Spojují se velcí hráči jako Ronaldo, nebo Zidane a dělají to pro dobrou věc," uvedl. Portillo se také ohlédl za včerejším utkáním na San Bernabeu. "Naše mužstvo odehráli dobrou roli, i když jsme věděli, že dříve či později Real stejně dá gól. Hráli jsme skoro celý zápas o deseti a to nás hodně poznamenalo," potvrdil. "Real je mužstvo, které si vytvoří spoustu nebezpečí, protože mají velmi dobré hráče, ale myslím si, že včera neodehráli dobrý zápas." Portillo přestoupil na začátku sezony do Násticu, ale Real si ho může koupit zpět do svého mužstva.

Hlavními účastníky humanitárního utkání v Marseille jsou dva bývalí hráči Realu Madrid, Zinedine Zidane a Ronaldo. Brazilec vyjádřil své sympatie k Realu takto: "Chci aby Real vyhrál ligu, chci to kvůli svým spoluhráčům, ne kvůli Capellovi." Zidane to vidí následovně: "Důležité není to, co si myslím, ale to, co chci. A já chci, aby to bylo mužstvo, kterému držím palce. A to je Real." Zidane se vyjádřil, jak je šťastný na stadionu Velodrome, kde se dnes večer bude hrát. Je to pro něj nezapomenutelné místo. Tady, když byl mladší, hltal fotbal v podání Enza Francescoliho, jeho velkého idolu. Nakonec Zidane po tomto fotbalistovi pojmenoval i svého prvního syna, jemuž dal jméno Enzo na počest Francescoliho.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články