Zpět na » Primera Division » Piqué: Jestli nevyhrajeme ligový titul, bude to jen naše chyba

Piqué: Jestli nevyhrajeme ligový titul, bude to jen naše chyba

Piqué: Jestli nevyhrajeme ligový titul, bude to jen naše chyba © as.com - Gerard Piqué

0

Líbilo se

02.02. - Stoper Barcelony Gerard Piqué včera na slavnosti uspořádané ke 110. výročí založení sportovního deníku Mundo Deportivo uvedl, že pokud se svými spoluhráči nevyužijí náskok, který momentálně v tabulce mají a nedokáží získat ligový titul, pak bude vina ležet výhradně na nich.

Gerard Piqué nijak nepopíral fakt, že Barcelona je za stávající ligové situace největším favoritem na zisk ligového titulu. O víkendu porazila druhé Atlético Madrid, s nímž byla před výkopem bodově srovnána, 2:1 a má tak na čele tříbodový náskok. Navíc střetnutí v Gijónu, které se hraje ve středu 17. února, k dobru. Proto se dle jeho mínění mohou azulgranas připravit o titul jen vlastní chybou.

„Ligový titul nemáme v žádném případě v kapse, ale jsme ve velmi dobré situaci. Pokud ale titul nezískáme, bude to jen naše chyba a my nesmíme dopustit, aby k něčemu podobnému došlo,“ řekl Piqué na galavečeru uspořádaném při příležitosti 110. výročí od založení sportovního deníku Mundo Deportivo.

Na otázku v jakém fyzickém stavu, po posledních zápasech zpochybňovaném, se nachází kádr Barcelony, odpověděl: „Hráli jsme proti obtížným soupeřům v domácím poháru, hodně zápasů jsme hráli odpoledne, což není úplně ideální, ale přijímáme to jako kdokoliv jiný.“

„Jsem rád, když lidé nejsou úplně šťastní, protože pak jsme mnohem obezřetnější. Neradi prohráváme, pocit porážky se nám nelíbí, ani mě, ani týmu. Někdy můžete být sebelepší a stejně nevyhrajete. Ale doufám, že budeme nadále především vyhrávat.“

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Související odkazy
Nejnovější články