Zpět na » Primera Division » Ronaldinho nikam nepůjde

Primera Division - Ronaldinho nikam nepůjde

0

Líbilo se

05.04. - Ronaldo de Assís Moreira ( Ronaldinho ), hráč Barcelony, trvá na svém záměru o uzavření smlouvy s katalánským klubem až do roku 2010. Také oznámil, že jeho přáním je setrvat v Barceloně mnoho let. Věří, že má ještě co nabídnout a pomoci klubu k dalším trofejím.

“Jsem tady šťastný a chtěl bych tady pokračovat ještě několik let”, řekl hráč azulgrana, jakmile byl zase dotázán o zájmu Milána o jeho služby.

Všichni víme, že nejeden klub by měl o tohoto míčového kouzelníka zájem, ale záleží hlavně na hráči jestli bude chtít odejít. Barcelona nemá důvod Ronaldinha prodávat, protože ten ji stále pomáhá a nic nenasvědčuje tomu, že by v budoucnu neměl. Samotný hráč už několikrát ujistil, že o zájmu Milána ví, ale v Barce je šťastný a nechce nikam odejít.

“Zažil jsem tady pěkné časy, jako například minulou sezónu a také věřím, že ještě další pěkné chvíle přijdou. V Barceloně máme dobrou partu, ze které se mi nechce odcházet”, vysvětlil.

Barcelona sice už v tomto ročníku vypadla z ligy mistrů hned v prvních vyřazovacích bojích, ale Ronadlinho věří, že v příštím ročníku to bude jinak. Nicméně ani tuto sezónu nemusí vyjít Barca na prázdno, protože to má dobře rozjeté nejen v Primera división, ale také v Copa del Rey. A získat dvě trofeje není vůbec k zahození.

/ sport.es/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články